Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek az anyósommal?

Mit kezdjek az anyósommal?

Figyelt kérdés

Pénteken és szombaton nála aludt a kislányom aki 10 éves. Amikor ma hazajött mondta, hogy fogyókúrázni szeretne, hogy úgy nézzen ki majd nyolcadikos korára, ahogy a szép lányok. Kérdeztem, hogy mégis ezt honnan vette? Azt felelte, hogy a nagyi azt mondta neki, hogy narancsbőrös a combja, ezért kell sokat edzeni vagy neki is tigriscsíkos lesz a bőre, min az enyém lett az öcsi után.

Felhívtam a kedves anyóst, de azt mondja, hogy szerinte én rosszul nevelem és igenis kezdjek vele valamit, hogy ne legyen belőle ronda kislány, jövőhéten elviszi majd kozmetikushoz is.

Megjegyzem a lányomon semmi bőrhiba nincs, úszik, szeret mozogni és játszani.

Most mit csináljak?



2015. jún. 21. 12:31
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Mondjuk a narancsbor nincs összefüggésben a túlsúllyal
2015. jún. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
68%
Idióta vadbarom! Nehogy szemöldökéhez hozzá merjen nyúlni! Épeszű kozmetikus el sem vállalja. A szemöldök egy idő után nem nő vissza, egy ekkora gyerek fejformája még változik. Én úgy p..án rúgnám, hogy lába nem éri a földet, hát hogy képzeli, hogy egy 10 éves lánygyermekben elülteti már most, hogy énkép zavaros legyen????? Na az én gyerekem nem menne oda többe t a felügyeletem nélkül.
2015. jún. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 piroska és a farkas ***** válasza:
78%
Olyan nincs, hogy egy nagymama kénye kedve szerint elvisz kozmetikushoz egy KISLÁNYT. majd ha Te úgy döntesz, és megkéred, akkor igen. Nyugodta konfrontálodj, ez a néni sajnos hülye, képes lenne még egy magával kb békében lévő gyereket is elbizonytalanítani önmagában. Beszélgess a lányoddal, és mondd el neki, hogy valoban fontos, h az ember vigyázzon a testére, elsősorban az egészségünk miatt, de vannak dolgok, amik az éettermészetes velejároi bizonyos alkatú embereknél. És ha neked narancsbőrőd lett, vagy urambocsá striák a hasadon, az azért van, mert éetet adtál neki és a testvérének. mert ez messze nem az a kategoria, amikor vki elhagyja magát. Hülye anyos. Komolyan feldühődtem ezen. Ez a gyerek úgyis mindjárt kamaszodik, lesz akkor elég baja, mittudomén kicsi acicije, satöbbi, hát nem lehetett volna hagyni, h felhőtlenül élvezze az időt addig?
2015. jún. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
65%

Anyosodat én konkretan nem engednem a gyerekkel egyedul el ezek után.

A lanyod meg valszeg pubertás elején van, boven fog nőni, hizni, nem kell az amugy is elég ingatag önbizalmat tönkretenni a rosszindulatú megjegyzésekkel. (amik valszeg közvetve neked szólnak.)

Nem vagy köteles anyosodnal altatni a gyereket, ezek után meg főleg nem. Pedagoguskent amugy is azt latom, hogy túl gyorsan akarnak a gyerekek felnoni, nem kell erre rasegiteni, mindent a maga idejében.

Hagyja az anyosod a kislányt békén mind a testsúlyával, mind pedig a lelkét.


Lehet lepontozni.

2015. jún. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
70%
Ha az orvos nem mondja , hogy fogyozni kellene , akkor teljesen értelmetlen... Még ugy is nyúlni fog:)
2015. jún. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
61%

Engem anyós anno azzal szekalt, hogy azt mondogatta a páromnak, hogy olyan csinos vékony lányok vannak. Ezt úgy, hogy Hallottam.

Mindekozben én etettem a pici fiat, mert náluk folyamatosan üres volt a hűtő.

( egyébként nem vagyok dagadt, átlagos testalkatom van.)

Akkor én lekezeltem anyóst úgy, hogy kozoltem vele, h ahhoz képest hogy mekkora arca van és milyen sértő, mondjuk adhatna enni a fianak. Utana meg együtt voltunk 3 évet, de ha a gyerekemmel csinalja ezt anyos, kicsinalom.

2015. jún. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de kedves válaszolók l, miért pontoztátok le Ennyire egymást??
2015. jún. 21. 16:38
 18/38 anonim ***** válasza:
30%
Itt ezva szokás valamiért :D
2015. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
62%
nemtudni. egyesek csak azért lepontoznak válaszokat, mert nem értenek egyet a tartalmával, nem azt nézik, hogy a kérdés szempontjából hasznos-e
2015. jún. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
67%
Gratula nagyinak, sok anorexia kezdődik jószándékúnak látszó fogyókúrás tanáccsal.
2015. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!