Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mit kezdjek az anyósommal?

Mit kezdjek az anyósommal?

Figyelt kérdés

Pénteken és szombaton nála aludt a kislányom aki 10 éves. Amikor ma hazajött mondta, hogy fogyókúrázni szeretne, hogy úgy nézzen ki majd nyolcadikos korára, ahogy a szép lányok. Kérdeztem, hogy mégis ezt honnan vette? Azt felelte, hogy a nagyi azt mondta neki, hogy narancsbőrös a combja, ezért kell sokat edzeni vagy neki is tigriscsíkos lesz a bőre, min az enyém lett az öcsi után.

Felhívtam a kedves anyóst, de azt mondja, hogy szerinte én rosszul nevelem és igenis kezdjek vele valamit, hogy ne legyen belőle ronda kislány, jövőhéten elviszi majd kozmetikushoz is.

Megjegyzem a lányomon semmi bőrhiba nincs, úszik, szeret mozogni és játszani.

Most mit csináljak?



2015. jún. 21. 12:31
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

Hát úgy néz ki, hogy a drága anyósom nem jön többet hozzánk.

Az utolsó csepp volt, hogy nekem szándékosan S-es ruhát hozott "ajándékba" L-es helyett, a lányomnak tangabugyit és cukor melltartót.

Halkan megsúgtuk neki, hogy vegye vissza az ajándékokat és távozzon. Vissza se jöjjön, mert nem nyitunk ajtót.

Azóta nem keresett, de ha keres sem fogunk vele kommunikálni az ünnepek kivételével.


Akit ilyen anyóssal áld meg a sors, az maradjon résen, mert egy pillanat alatt a szülei ellen fogja hangolni a gyerekeket!

Komolyan mondom nem térek magamhoz. Hogy ehet el valaki esze ennyire?

2015. jún. 29. 15:27
 32/38 anonim ***** válasza:
29%
Ezen annyira nem kellett volna felhaborodni. Tudnia kellene a meretedet? Mellesleg pont nagyon sértő lehet, ha valaki nagyobb méretű ruhát ad ajándékba, mert az konkrétan azt üzeni, kövér vagy.
2015. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
milyen az a cukor melltartó?
2015. jún. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
82%
#32-es feltételezem nem az s-es ruhán akadtak ki, hanem a tangabugyin meg a cukor melltartón, ami egyébként utánanéztem egy szexuális segédeszköz, az a lényege, hogy a férfi le eszi a csajról előjátékként. 10 évesnek ilyet ajándékozni nem kicsit durva!
2015. jún. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
16%
Az lehet, hogy arra találták ki, de egy ilyen korú gyerek fejében meg se fordul -nálunk pl farsangon tavaly egy kislány volt cukor melltartoban meg fuszoknyaban, senki nem akadt ki rajta. Tangat se 40 évesen kezd el hordani valaki - felsoben ciki a normális bugyi, a lányok nagy többsége tangat hord, a többi meg francia bugyit. Az a baj, hogy a kérdező eleve nem kedveli az anyóst, mindenben rosszat lát.
2015. jún. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
11%

33

[link]

2015. jún. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
82%

Jézusom! Legalább elmondta neked, mert ha nem akkor tényleg elülteti benne hogy nem jó így és testképzavara lesz, sérülékenyek ilyenkor a lányok nagyon (nekem is volt, bár nem a testalkatom miatt és rányomta a bélyeget a kapcsolataimra is mert önbizalomhiányos voltam! Sokat fog még változni, jól tetted, hogy nem jön többet!

Az arctisztítást sem ajánlom 10 évesen! Nekem egyszer egy ismerős kozmetikus ajánlotta fel (12 voltam és volt pár fekete mitteszerem) és 20 éves koromig küzdöttem aknéval utána mert begyullasztotta akkor az arcomat (bőrgyógyász kikérdezett és lám megvolt a forrás..) és utána folyton volt gyulladt pattanásom (amit nem lehet kinyomni csak bedurran az izmokban) amire rátettek a hormonok... gyógyszerek és kezelések kellettek... senkinek nem kívánom

2015. júl. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
75%

Érdekes, egyesek milyen lazán veszik az ilyen megjegyzéseket. Tekintve, hogy nekem az ilyen "jó szándékú" megjegyzésekkel kezdődött a testképzavarom, majd később a bulimiám, én annyira nem venném könnyedén az ilyen dolgokat. Ha egyszer lesz gyerekem, és bárki ilyen megjegyzéseket merészel rá tenni, akkor gondoskodom róla, hogy az illető többet a büdös életben ne legyen a gyerek közelében.

Kérdező, ahogy látom, te is így döntöttél (szerintem nagyon helyesen), így nem is igazán tanácsot akartam ide írni, csak azt akartam bemutatni, hogy az ilyen jó kis megjegyzések milyen dolgokat tudnak előidézni egy 10-12 éves kislánynál.

2015. aug. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!