Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy köszönjek a fiúm apjának?

Hogy köszönjek a fiúm apjának?

Figyelt kérdés
Szóval a lényeg, hogy az anyjával már találkoztam, neki csókolommal szoktam köszönni, de az apjával még nem és nem tudom, ha majd oda kerül a sor, hogy neki is bemutasson, hogy köszönjek...Lány létemre nem akarok egy férfinek csókolommal köszönni, viszont ha azt mondanám, hogy jó napot, az meg olyan rideg lenne, vagy nem is tudom...így csak idegeneknek szoktam köszönni, az "apósom" pedig mégse annyira idegen. Viszont ha azt mondanám neki, hogy heló, az megint hülyén hangzana, mert még akkor találkoznánk elsőnek és egy felnőttnek amúgy se köszönnék úgy szívesen, hogy heló vagy szia, amíg fel nem ajánlja, hogy tegeződjünk, főleg ekkora korkülönbséggel, hogy akár az én apám is lehetne. Szóval mi lenne neki a legjobb köszönés, amikor először találkozunk?
2015. jún. 30. 15:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Jó napot KÍVÁNOK.
2015. jún. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Csókolomot ne is mondj! Az anyukának sem kellene, hacsak nem kb. 70 éves...

Jó reggelt - jó napot - jó estét - viszont látásra a megfelelő köszönési módozatok felnőtt, nem tegeződő emberek között.

2015. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
25%

Mi baj a csókolommal? Szerintem megfelel.

Én is ilyen helyzetben voltam, mert mikor kisebb voltam minden kínjuk volt az embereknek, hogy le csókolomozom őket, mert még nem olyan öregek azt mondják... erre ha bárhogy máshogy köszöntem már rögtön bunkó voltam. Szóval azóta csókolom és kész, nem érdekel, hogy elég idős e hozzá.

2015. jún. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

A csókolom szerintem rémesen dedós dolog.

Aki már "fiúzik" jusson el a "Jónapot kívánok"-ig, szerintem.

2015. jún. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
65%
Az a baj a csókolommal, hogy 14 éven felüli lány, aki gyakorlatilag egy fiatal nő, nem köszön csókolommal egy középkorú férfinak. Az anyukájának viszont igen, mert az úgy udvarias és közvetlenebb. Férfinak kizárólag a jó napot kívánok a lehetőség.
2015. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
20%
Amikor én Jó napot kívánokkal köszöntem le lettem bunkózva. Még csak nem is a voltpasim szülei mondták meg, hanem a pasimnak mondták, hogy szóljon rám, mert "Hogy lehetek ilyen bunkó?" Jobb lenne megkérdezni őket, mielőtt félreértésekbe keveredsz, valakinek erre van igénye, másoknak meg másra.
2015. jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%
Hát akkor nem te voltál bunkó, hanem ők.
2015. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
63%
Az a bunkó, aki csókolomoztatni akarja magát!
2015. jún. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
jo napot kivánok- a kivánokot mindig biggyeszd oda, anélkul csak a bunkok koszonnek..
2015. jún. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
23%
Csokolom? Hany eves vagy, ot?! Dedo 1. Jo nspot kivanok!
2015. jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!