Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » A párom szülei részletekbe...

A párom szülei részletekbe menően faggatnak a szexuális életünkről. Mit tegyek? (meleg téma)

Figyelt kérdés

Mindketten fiúk vagyunk, de egyikünkön sem látszik hogy meleg.

Pár hete jelképesen megkérte a kezem, az érettségijeim után pedig hozzá költöztem.

Saját lakása van, évek óta teljesen önálló, anyagilag is.

Amióta a szülei megtudták, hogy együtt van egy fiúval, velem, folyamatosan a nyakunkra járnak. A barátom sokat dolgozik, de az anyja gyakran bejelentés nélkül betoppan hozzánk, amikor csak én vagyok itthon, vagy külön engem felkeres és durván intim kérdésekkel zaklat, ami szerintem csak ránk tartozik. Eleinte válaszolgattam, mert azt hittem, csak a fiáért aggódik, de már nagyon elegem van ebből. Folyton kritizál, beleszól MINDENBE és ahol lehet, keresztbe tesz nekem, egyszóval a legrosszabb anyóstípus. Az apja ugyanez, csak őt ritkábban látom.

Hogyan koptathatnám le őket úgy, hogy ne legyen belőle sértődés? Nem akarok rosszba lenni velük, mégiscsak a barátom szülei, de az agyamra mennek. A barátom is próbált velük beszélni, hogy szálljanak le rólam, de semmi nem változott.

(Beszólogatósok, légyszi ne itt éljétek ki magatokat, kösz.)



2015. júl. 15. 14:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Meleg vagyok - bár ez heteróknál is gond szerintem - úgy hogy teljesen átérzem a gondodat.


Kérdező, sajnos ezt a helyzetet csak úgy lehet kezelni, ha kiosztod őket. Sértődés nélkül ennek nem lesz vége, de bőven ér annyit, hogy magukba nézzenek. Az, hogy "nem akarsz rosszba lenni velük" nem jelenti azt, hogy szó nélkül kell eltűrnöd, hogy így viselkedjenek veled. Itt a barátodnak is radikálisabban kellene fellépni, mert nem lesz ennek vége.

2018. febr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!