Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők: Ti hogy reagáltatok,...

Szülők: Ti hogy reagáltatok, mikor kiderült, homoszexuális a gyermeketek?

Figyelt kérdés

2013. nov. 21. 10:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Attól még a gyerekem,nem örülnék neki tuti de fog elég bántást kapni másoktól az élete alatt.Én nem bántanám.
2013. nov. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
68%
hasonlóképp gondolom,mint az előttem iró. Csak annyit hozzáfznék, 3 gyermekem nevelem,és nagyon -nagyon tiszta szívből kívánom ,hogy sose legyen igy egyik sem.Bár elfogadnám,és imádnám ugyanugy,mivel a gyermekem,de rettegek még a gondolattol is. :(
2013. nov. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%
Először biztosan lesokkolna és valószínűleg ki is akadnék. Aztán idővel lehiggadnék, átgondolnám, és elfogadnám. A gyermekem, az én vérem csörgedezik az ereiben és kire számítson, ha nem az anyjára? Ahogy előttem is írták, fog elég bántást kapni másoktól. Akár heteroszexuális, akár homoszexuális továbbra is ugyanúgy szeretném és támogatnám amiben tudom.
2013. nov. 21. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
97%
Én biztos elfogadnám és ugyan úgy szeretném, mint eddig, az apjában azonban nem vagyok olyan biztos. Egy férfinek szerintem ez nagyobb pofon, ha a fiáról van szó.
2013. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Én elfogadnám, bár először biztosan bepánikolnék és sokként érne. De attól még ugyanúgy a gyerekem, és mellette állnék. Az apja keményebb dió lenne, biztosan nem tudna megbékélni a dologgal, még ha kifele később nem is mutatná. Nehéz lenne az biztos, de azon lennék, hogy az apjával és a családdal is meg tudjuk beszélni, el tudjuk fogadni.
2013. nov. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
19%

Èn ezt a helyzetet attól függöen kezelnèm, hogy hány èves. Ha èrett, felnött emberkènt közli velem, akkor megtisztelem annyival, hogy elfpgadom a döntèsèt. Nem lennèk boldof, de elfogadnám.


Ha ezt tinikènt adná elö, akkor röhögnèk egy jót magamban, aztàn vinnèm a pszichológushoz. Elèg az itteni kèrdèseket elolvasni, manapsàsg minden harmadik tini "divatmeleg" .

2013. nov. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém még kicsi, de eszembe sem jutna kiakadni. Min akadnék ki? Komolyan nem fér a fejembe, hogy ezen mi lenne sokkoló, megdöbbentő vagy kiakasztó. Ha meleg hát meleg, ki a fenét érdekel, hogy egy nő vagy férfi mellett találja meg a boldogságot, amíg boldog? Az egyetlen dolog, amiért bántana az az, hogy félteném őt az emberek reakciójától, az egyenlőtlenségtől is az ítélkezéstől.
2013. nov. 21. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
96%

Sokkolna, de ha rám sem számíthat, akkor kire.

Első reakciónak a sokk szerintem természetes jelenség, hát ennek melyik apa örülne...

2013. nov. 21. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Frigg ***** válasza:
80%

Nem zavarna és nem ítélném el. Ugyan úgy a gyerekem, nem a nemi hovatartozása fogja szabályozni a szeretetemet iránta. Ha hetero lenne, akkor sem lennék kíváncsi a részletekre :) Hozza haza, mutassa be a párját, ha úgy éri elérkezett hozzá az idő. Legyen a neme akár nő, akár férfi.

Férjem talán nehezebb dió, vagyis érdekes... Van pár meleg barátja, azt mondja elfogadja, tiszteli őket. Viszont megkérdeztem, ha a fia lenne homoszexuális? Na, arra egész máshogy reagált..


23/N

2013. nov. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Az én szüleim jól fogadták. Már sejtették egy ideje (pedig nincsen rám írva). Csak azt látták, hogy vmi miatt már egy ideje nagyon magamba fordultam. Amikor vettem a bátorságot, hogy elmondom, akkor bicsaklott meg a hangom, amikor láttam édesanyámon, hogy nem is érti, miért titkoltam eddig (én pedig féltem színt vallani, mert én kívántam legkevésbé ezt az állapotot). Mert ők továbbra is ugyanúgy szeretnek, a tény nem változtat semmin. Az ő elfogadásuk és szeretetük nagyon sokat segített abban, hogy elfogadjam magam.
2013. nov. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!