Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Mennyire vennétek komolyan,...

Mennyire vennétek komolyan, ha a férjetek szülei rosszakat mondanának a saját szüleidről?

Figyelt kérdés
Nem nekem mondták, hanem a férjemnek, konkrétan elég negatív dolgokat, pedig talán csak kétszer találkoztak. Konkrétumokba nem mennék bele, az elvekre vagyok kíváncsi. Nekem nagyon rosszul esett, hogy rosszakat mondanak róluk, mikor olyan sokat köszönhetek nekik, ráadásul teljesen alaptalanul is. A férjem szerint viszont ne csináljak belőle ügyet, pont azért, mert alaptalan, és mert "csak" neki mondták. Ő kikérte a nevemben is, és megfelelően reagált annak ellenére, hogy én nem voltam ott. De következő alkalommal, ha találkozom velük, hogyan reagáljak? Mutassam ki, hogy tudok róla? Vagy tegyek úgy, mint ha nem érdekelne, vagy nem tudnám? Ti mit tennétek?
2015. júl. 16. 12:19
1 2
 11/14 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
Szerintem egyelőre hagyd, és bízz abban, hogy a férjednek sikerült rövidre zárnia a dolgot. Nagyon jo, h így reagált, ahogy, reméljük, h anyosék is megértették. ha viszont nem, akkor ők sajnos nem biztos h az a szinvonal, akikkel érdemes lenne vitába szállni, lealacsonyodni, az viszont biztos, h aki az én szüleimet szídná, annak nem keresném a társaságát.
2015. júl. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Ha annyira őszinte a férjeddel a kapcsolatotok, akkor kérdezd meg őt, hogy a legközelebbi találkozáskor zavarná e, ha szóba hoznád.
2015. júl. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Persze, beszélgettünk róla. Szerinte hagyjuk ennyiben, mert nincs értelme. A szüleit nem tudja megváltoztatni, azzal pedig egyetért, amit én érzek. Így valószínűleg nincs miről beszélgetnem velük. Csak ezek után mosolyogni, mint ha mi sem történt volna... remek.
2015. júl. 16. 15:06
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem az önuralmadért. :) ha nekem valaki szidta volna anyukámat amikor egymaga nevelt fel tesommal együtt, tuti kikapartam vna a szemét :D
2015. júl. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!