Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kellett ezt?

Miért kellett ezt?

Figyelt kérdés

Anyósjelölttel lenne a probléma.Tudni kell rólam,hogy lassan 4 éve epilepsziás vagyok,és ezt megtudta.Eredetileg nem terveztük,hogy elmondjuk,de egy idő után kiderült volna.

A lényeg,hogy fél évig ott laktunk vele a barátommal,de mikor megtudta,egyből elüldözött,valamilyen indokkal,de persze tudom,hogy mi az igazi oka.A barátom is eljött velem,most nálam élünk,én nem szeretném tartani a kapcsolatot anyósommal,de ez nem megoldható egy ideig.

Ha lenne gyerekünk-tervezzük-szerintem őt se fogadná el.

Idáig jó volt a kapcsolatunk,de most csalódtam benne,hogy igy megstigmázott.

Mit kellene tennem:elfelejteni az egészet,vagy vágjak jó képet hozzá és jópofizzak?



2015. júl. 16. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Én mindenkivel pont ugyanúgy vislekedem,ahogy az velem,csak egy kicsit jobban. Így mindenki azt kapja tőlem amit ad.
2015. júl. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%
Első válaszadónál a pont!!!
2015. júl. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
én is epilepsziás vagyok és sokszor kb. úgy értelmezik, mintha olyannyira sérült lenne az agyam,hogy súlyosan fogyatékos vagyok,lekezelőek olyankor mintha semmihez sem értenék és még mondhatnám.A párom nagyanyja konkrétan azt hitte majd tovább örökli tőlem a leendő gyerek(pedig hol van az még),azóta nem is járok át hozzá.Volt olyan ismerősöm akit azért hagytam a csudába , mert azt hitte az epilepsziám fertőző XD ez van hülyékkel nem tudsz mit kezdeni csak kikerülöd őket.
2015. júl. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legjobb példa, ha majd az unokáját eltiltod tőle azzal az indokkal, hogy nem szeretnéd ha kapcsolatot tartana egy ilyen negatív, diszkrimináló személyiséggel. Addig majd hagyd a pi.sába az öreg pi.sät. :D
2015. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
60%

Mindezt egy epilepszia miatt?!?!?! Igen korlátolt emberre vall. Nem tartanék haragot, mert a saját lelkedet mérgezed ezzel, de semmi szükség arra, hogy jó képet vágj hozzá és jópofizz. Tekintsd közömbösnek.


De egyébként még mindig nem értem, hogy mit számít az, hogy epilepsziás vagy.. Én meg migrénes.. Persze tudom nem ugyanaz a helyzet, de azért a migrén sem épp kellemes. Ez nem egy olyan betegség, ami az emberi kapcsolatokban bármit is számítana. Szerintem.

2015. júl. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!