Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jópofát kellett volna vágnom?...

Jópofát kellett volna vágnom? Te tudtál volna?

Figyelt kérdés

Ma van szülinapom, anyósomtól egy tubus fogkrémet kaptam. Hozzátette azt hogy "bocs de többre nem futja". Valahogy nemtudtam mosolyogni, csak egy köszönömöt nyögtem ki. Erre besértődött és elment. A férjem nem volt itthon. Egy kicsit sértő volt illetve meglepett. A fogaimmal nincs gond, tisztán vannak tartva, mielőtt még ezzel jönne valaki :D


24N


2015. ápr. 24. 16:03
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát érdekes. Nem tudom, nehéz megmondani, mert nyilván kínomban mosolyogtam volna. Mondjuk jó lenne tudni, hogy milyen a viszony köztetek. Mondjuk vehetett volna egy csokit ebből a pénzből, vagy valami virágot... kíváncsi leszek, a férjed mit fog szólni. Nem kell jópofát vágnod :D
2015. ápr. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Jó a viszonyunk egyébként.
2015. ápr. 24. 16:09
 3/38 A kérdező kommentje:
A férjemmel telefonon beszéltem, ő szanaszét röhögte magát és mondta hogy nem normális az anyós :)
2015. ápr. 24. 16:10
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elnevettem volna magam, annyira abszurd a helyzet.
2015. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, egyébként, hogy neki is kínos volt, nem? Már ha tényleg nem futja többre. Sértőnek semmiképp nem venném, főleg, hogy semmi baj a fogaiddal, én szerintem poénosra fognám a figurát :D
2015. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%

Az exem anyjától hónaljstiftet kaptam, amibe bele volt ragadva egy szép szál szőr.

A tiéd legalább hasznos. Egy csomó mindenre jó a fogkrém, a szájápoláson kívül.

2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem se lett volna felhőtlen a mosolyom. Nem is értem, inkább kívánjon boldog születésnapot meg adjon két puszit, ha nem telik másra.

Biztos lesznek akik majd azzal jönnek, hogy örülj, hogy egyáltalán gondolt rád, meg a jó szándék, meg stb. De szerintem ne izgasd magad emitt, majd megbékél.

2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam, hogy nem-e lehet az hogy útban idefele jutott eszébe a szülinapom, és pont volt nála egy fogkrém... :D
2015. ápr. 24. 16:12
 9/38 anonim ***** válasza:
100%

Kaptam már én is pár balfsz ajándékot, - végül is megköszönted, akkor mire a sértődés?


Én azért nem keresnék rejtett utalást a fogaid ápolatlanságra, a parfümöt se azért vesszük a nőknek, mert büdösek.

"többre nem futja" - lehet, ha szegény de azt hiszem, az ötlettel is spórolt, annyi pénzért már egy csoki is kicsit ajándékabb jelegű.

2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
72%

Hatos vagyok, ez lemaradt:

XD

2015. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!