Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Teljesen kikészitettek az...

Teljesen kikészitettek az anyósék, a sógornővel! Elég volt! Nem birom tovább! Hogyan lehet ebből az életből kimászni?

Figyelt kérdés
Hogyan kezdjem újra az életem?
2015. aug. 10. 01:00
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

És nem vagyok ingyen élő!!!Minden eggyes percért megdolgoztam,nem ingyen laktam nálluk,és most sem!!

Mond csak!!Nem fáj ez a rossz indulat,ami benned van,és romból?

2015. aug. 10. 03:48
 12/21 anonim ***** válasza:
76%

Férjed mit szól az egészhez?

Egyáltalán miért kell ilyen emberekkel kapcsolatot tartani? Én nem tenném.

2015. aug. 10. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
37%
El kell költözni. Ideje lenne már :)
2015. aug. 10. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Ferjed mit szol az egeszhez? Kiall melletted, vagy egykovet fuj a csaladjaval? Ha mar kulon vagytok miert erdekel ha kukucskalnak utanad es fulelnek?


Egyszeruen szarj mindenki fejere es csak a ferjeddel es a gyereketekkel foglalkozz. Ne kerj es ne is fogadj el semmit az anyosektol ... valojaban meg kapcsolatot sem kell veluk tartanod. Ha a ferjed nem all ki melletted, akkor az baj ... akkor sajnos nem sok lehetoseged van.


Allj ki magadert es csapj az asztalra. Mond meg a ferjednek, hogy elfogod hagyni ha nem lesznek valtozasok es atmenetileg haza is koltozhetnel a gyerekkel, a Te szuleidhez. Ha ez sem hasznal, akkor sajnos el kellene valnod, mert ez igy nem elet.


Egyaltalan ne foglalkozz az anyosekkal, meg csak ne is veszekedj veluk ... egyszeruen hozd meg a sajat szabalyaidat es ha nem igazodnak hozza, akkor hatarolodj el toluk teljes mertekben. Viszont a gyereket ne hasznald fel a harcaidban es ne is hagyd el soha.


Lehet, hogy nem tul kellemes a csaladon belul harcolni, de meghunyaszkodva elni sem az.

2015. aug. 10. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Szakítsd meg velük a kapcsolatot.

Ha a férjed nem áll melletted, akkor sajnos rossz emberhez mentél hozzá.

A mártíromkodás senkinek nem áll jól, és sehova sem vezet.

Ha a férjed melletted áll, akkor nem lesz nehéz változtatnod, de ha a férjed nem támogat, akkor sajna buktad a dolgot.

A férjed családja csak annyira tud bántani, amennyire a a férjed hagyja.

2015. aug. 10. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
tényleg te vagy a balek, én csak 2 éve vagyok házas és sógorék és elkezdtek bekeményíteni ,de én már MOST leszóltam őket.Nem vártam 14 évet,te azzal szúrtad el hogy mindent megtettél nekik és te lettél a lábtörlő. Ha figyelmen kívül hagyod a piszkálódást és simán csak elküldöd őket a fenébe akkor egy idő után leálltak,de akkor is te voltál a hülye hogy nem álltál ki magadért(azzal hogy mindent megcsináltál helyettük)
2015. aug. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Ez valóban a te hibád. Ha egy nem kívánt szituációban vagy, akkor nem az a logikus, hogy tűrés helyett tovább állsz?
2015. aug. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

A férjem mellettem van,látja ő is,h nagyon rossz indulatuak a családja,és mellettem van.Ki is tagadtak minket(bár igazából soha nem voltunk családtagok nekik)igy már csak az alkalmat várták,h ez igy legyen.Egy ideje már nem beszélünk,nekem meg több ideje már,h nem is köszönek.Viszont folyton mocskolnak az embereknek,és gúnyolódnak,óda szólnak nekem.

Van esély arra,h végleg békén hadjanak????

2015. aug. 11. 03:05
 19/21 anonim válasza:
7%
MIÉRT ÉLŐSKÖDTÖK RAJTUK?
2015. aug. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
82%
nincs esély viszont ha köszönő viszonyban sem vagytok akkor nem értem, miért zavar hogy mocskolnak téged. Nagyanyám is ilyen volt,de nem zavart mert én tudtam az igazamat. Aki pedig elhiszi amit mond maga sem jobb így az ő véleménye sem érdekel
2015. aug. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!