Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Rossz viszony a sógornővel....

Rossz viszony a sógornővel. Ez mindig így lesz?

Figyelt kérdés
Nem is rossz viszonyban vagyunk a sógornőmmel, hanem semmiféle kapcsolat nincs közöttünk. Egyáltalán nem járunk össze, néha egy-egy családi ebéden találkozunk, de olyankor sem váltunk még szót sem, alig köszönünk. Első perctől ellenséges volt, mostanra már a testvérek (férjeink) sem beszélnek egymással.
2014. febr. 11. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Te vagy az Móni?
2014. febr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Te akarsz ezen változtatni? Ha igen, akkor tedd meg az első lépéseket.
2014. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mit tehetnék?
2014. febr. 11. 21:34
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Mit akarsz tenni? NEm tudsz semmit és nem is érdemes.
2014. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Egy kapcsolat mindig mulik mind a 2 felen, tehat ha igy van, ahogy irtad, akkor ha a fene fenet eszik is, akkor sem tudsz mit csinalni.

Különbözö okok lehetnek, amiert ilyen, mondanam, h egy probat meger, megbeszelni vele. Kezdemenyezni, kedvesen meghivni es beszelni erröl. De Te tudod, van-e eselye, ertelme... (?)

Az en sogornöm (külföldi es anyos lanya) az elsö evekben mondott elöttem ram nezve sertö (valotlan) dolgokat, pl. valotlan feltetelezeseket, altalanositasokat (magyarokrol pl.), amiben nem sikerült egyezesre jutnunj, mert ö kötötte az ebet a karohoz, h ö jobban tudja. Nemigen szalltam vele vitaba, inkabb utana a ferjemnek mondogattam, igy ugy latta, hatastalanok a tamadasai, igy az elsö evek utan ilyenek mar nincsenek. Azota a beszelgeteseink tavolsagtartok, formalisak, ha megis megprobal kötözködni, alt. elmondom, h ebben elter a velemenyünk, semmi jatszamajab nem megyek bele. Eleinte bantott, hogy kifogasokkal elutasitotta a kapcsolatot, meghivast, közös program...stb, nem viszonozta a baratsagos közeledesünket, pl. meg ünnepekkor sem jött hozzank, ajandekot anyosnal adta oda meg ilyenek (miközben mi heti 3-szor mentünk hozzajuk az akkor meg kisgyerekeivel jatszani). Amiota nekünk is gyerekeink születtek,

a rokonsagaban szokasos "kötelessegeit teljesiti", ha lehet igy mondani, tehat azota szülinap/karacsonyi latogatasok. Eszik abbol, amivel megkinalom (anyos+apos nem nagyon :)). Elfogadtam es nem is varok mar töle semmit (ilyentöl), jobb is igy. A tavolsagtartasnak megvan az elönye is, a nyugalom.

2014. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%

Sztem ez a szint a maximum, a legjobb, ami kihozhato ilyen kapcsolatbol, tehat az ellensegeskedes nelküli, tavolsagtarto ("szükseges"-re korlatozodo) kapcsolat.


5.

2014. febr. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Még mindig jobb a semmilyen, mint az én sogórnőm. Azt hittem jóban vagyunk, azt sorozatba hallottam vissza magamról olyan dolgokat, hogy csak tátottam a szám.. :-(
2014. febr. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
18%
Én egy jó, párcserés szexet javasonék. Attól biztos kibékültök... :-)
2014. febr. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Van ez máshol is. Attól, hogy szerzett rokon, még nem alakul ki automatikusan a puszipajtásság. Ahogy az emberek közti szimpátia sem magyarázható mindig, úgy a semleges viszony, vagy antipátia sem. De minek is erőltetni ? Az, hogy a férjeitek sem beszélnek már egymással, nem azért van, mintha a feleségek feszültséget szítanának, csak egyszerűen mások az élethelyzetek, a körülmények, az érdeklődés stb. Nem kell ezt erőltetni.
2014. febr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!