Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Rokoni kapcsolat » Mit lehetne kezdeni sógornővel?

Mit lehetne kezdeni sógornővel?

Figyelt kérdés
Kb. egy hétig voltunk jóban, mikor megismerkedtünk, mert rém bunkó úgyhogy nem erőltettem a dolgot. Közölte velem, hogy én egy önző dög vagyok és elvettem a testvérét tőle, mert ők azelőtt annyi közös programot csináltak, most meg kevesebb idő jut rá. Mindezt minden mozinál, vacsinál, vagy elutasításnál(pl sógornőm felhívta, de párom nem ért rá, mert épp mentünk valahova) jöttek nekem az anyázós sms-ek, facebook üzenetek vagy telefonhívások. És igen, én ezekre magasról tettem, egy ideig. Csak amikor egy szép együtt töltött nap után síkidegen feküdtem le aludni, már meg bírtam volna fojtani. Kérdeztem páromat, miért van ennyire a s..gében egy közel 30 éves ember. Nos, szülők meghaltak és nemrég hagyta el a pasija. Én ezt megértem, hogy egy rossz, részvétem a szülei miatt is, de könyörgöm, mire számít? Hogy mondjuk egy közös vacsinál otthagy engem, mert ő találkozni akar vele? Én egy múltkori kirohanása miatt, amikor anyukámat szidta, letiltottam facebookrol és blokkoltam a telefonszámát is, így nem látom és nem idegeskedek rajta. Ma van az évfordulónk. Megy egy műsor a színházban, amire ezer év várok, erre hívja a páromat, hogy munka után találkozzanak este, mert nagyon ki van borulva az exe miatt. Párom mondta, hogy ma este programunk van. Nem volt kihangosítva a telefon, de tisztán halottam, hogy mekkora egy k..va vagyok és reméli megdöglök. Szóval boldog hónapfordulót nekem, tök jó kedvem van... Ha arra volna szükség, hogy kivan, és szüksége van egy jó beszélgetésre, akkor megérteném, de ő teljesen rátelepszik magánéletünkre és azért keresi a páromat, hogy meséljen neki a terveiről, hogy hogyan szerezze vissza az exét. Mi 24 évesek vagyunk a sógogrnő 29
2014. okt. 21. 08:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A sógornő szemszögéből is meg kellene nézni a dolgokat, de nem ártana tudtára adni, hogy teljesen gyerekes, amit csinál. Hiányoznak a szülők, de valószínűleg a Te párodnak is, ezen nem lehet változtatni. Az exét meg ne sírja vissza, mert jó nem sülhet ki belőle. 29 évesen talán megérti, ha ezt elmondjátok neki. Vagy ha nem, akkor szakember segítségére van szüksége.
2014. okt. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
azért az ő szemszögéből is meghallgatnám, te sem tűnsz kisangyalnak
2014. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Lehet nyersen fogalmaztam mert kicsit fel voltam huzva. Mivel tunok en gonosznak? En is elveszitettem apamat es igen hianyzik igen sirok neha rajta 16 ev utan. En is voltam tul csunyan vegzodo kapcsolaton. De akkor se lehet ratelepedi a masik maganeletere. Parom mondta neki h forduljon szakorvoshoz, mert az ilyen viselkedese miatt lett lapatra teve, meg nem normalis ha vetelytarsat lat bennen a mai napig. De nen akar menni mert ot senki nem erti meg.
2014. okt. 21. 09:14
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Hónapforduló???? Mióta vagy a pároddal? Házasok vagytok? Együtt éltek?
2014. okt. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Ma van az évfordulónk

Szóval boldog hónapfordulót nekem,


most mi van?


szerintem nem házasok, csak járnak

2014. okt. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ja, igen azért is kérdeztem. Ez a hiszti amúgy borzasztó. Csak a konkrétumokat nem írta le a kérdező.
2014. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
évfordulót akartam írni. bocs(mondjuk az egyben hónapforduló is :D)el vagyunk jegyezve, 5 éve együtt élünk, bár nem értem ez miért fontos..
2014. okt. 21. 09:39
 8/15 A kérdező kommentje:
ha friss kapcsolat lenne akkor jogos lenne a viselkedése? vagy miért kérdezitek?
2014. okt. 21. 09:52
 9/15 anonim ***** válasza:

Ne figyelj oda ezekre a beteg emberekre!

Párod mit mond erre? Neki kellene helyre tennie a tesókát! Ez nálunk is elindult csak szerencsére szidas nélkül, én beszéltem a párommal, hogy legyen szíves helyre tenni, mert ha én teszem helyre, baj lesz:)

2014. okt. 21. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
18%
ja nehogy már jóban legyen és kapcsolatot tartson a testvérével, még jó, hogy szülők nincsenek nem? róluk is letiltanád?
2014. okt. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!