Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan viszonyultak az anyósai...

Hogyan viszonyultak az anyósaitok, apósaitok házasság után hozzátok?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallani, hogy van, aki elsárkányosodik, van, aki meg kedves lesz...mi változott Nálatok esküvő után?


Én úgy meghatódtam, esküvő utáni első nap, mikor mentünk a páromékhoz, koppantottam az ajtón és léptem be. Mire odajött apósom és megölelt és azt mondta többé már nem kell kopognom, otthon vagyok...Ez eddig is így volt, de így kimondva, olyan jól esett.


Nektek mondtak hasonlót, változott valami? Meséljetek, jó hallani.


2015. aug. 11. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
41%
nálunk semmi sem változott ,úgy igazán, max több ajándékot kapok ünnepekkor.ebben a családban gyerek szülés után szokott igazán változni a dolog.Az esküvő úgy látszik nem olyan fontos esemény. Persze érezni hogy a családhoz tartozom,de ugyanolyan szinten mint eddig is.
2015. aug. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
67%

Semmi nem változott. Az apósom szeret, az anyósom utál, viszont remekül színészkedik. Nekem minden találkozáskor hánynom kell ettől.

Viszont a gyerekünket imádják, úgyhogy ezért a két lépés távolságot megtartva tulajdonképpen egész jól elvagyunk. Ez változni nem fog, semmitől sem.

2015. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
77%

Nálunk anyósom ugyanolyan kedves, mint házasság előtt.

Viszont apósom az eljegyzés bejelentése után mondta, hogy most már tegezhetem.

Ezen kívül semmi nem változott. Előtte is jó volt a kapcsolat.

2015. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

:)


köszi.

2015. aug. 11. 13:23
 5/16 anonim ***** válasza:
62%

Ugyanúgy megtartják a 2 méter távolságot, gyerekszülés se változtatott rajta.

Mondjuk úgy vagyok vele, hogy legalább nekem sem kell ugrálni ha nekik kell valami, ha ők se segítenek és éreztetik hogy nem oda való vagyok.

2015. aug. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
:( nem tudom elképzelni, hogy milyen ember lehet az, aki ahelyett, hogy jóban lenne gyerekeivel (és azok párjaival) ellenségeskedik...
2015. aug. 11. 13:24
 7/16 Forevernow válasza:
82%
Anyósommal többet beszélgetek, de az esküvő előtt is jóban voltam vele.. Mi óta megtudta, hogy készülőben van az unoka, az óta folyamatosan a kedvemre akar tenni :) apósommal nem igazán beszélek, de szerintem ő is szeret a maga zárkózott módján.
2015. aug. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
Változás csak annyiban volt, hogy felajánlották, hogy tegezzem őket. Egyébként szinte többet köszönhetek nekik, mint a saját szüleimnek.
2015. aug. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%
Semmi. Házasság előtt sem tartottuk már velük a kapcsolatot jó egy éve és azóta (5 éve) sem tarjuk.
2015. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
:)
2015. aug. 11. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!