Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogyan viszonyultak az anyósai...

Hogyan viszonyultak az anyósaitok, apósaitok házasság után hozzátok?

Figyelt kérdés

Sok mindent hallani, hogy van, aki elsárkányosodik, van, aki meg kedves lesz...mi változott Nálatok esküvő után?


Én úgy meghatódtam, esküvő utáni első nap, mikor mentünk a páromékhoz, koppantottam az ajtón és léptem be. Mire odajött apósom és megölelt és azt mondta többé már nem kell kopognom, otthon vagyok...Ez eddig is így volt, de így kimondva, olyan jól esett.


Nektek mondtak hasonlót, változott valami? Meséljetek, jó hallani.


2015. aug. 11. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
9. vagyok. Annyit még hozzátennék, hogy a férjemnek volt pár kísérlete, hogy javuljon a viszony, de amikor az apósom az akkor 3 hetes unokájával kapcsolatban ordítva közölte a telefonban, hogy soha nem akarja látni, akkor eldőlt a dolog. Anyósom egyszer látta a most 3 éves fiunkat. Hát, ők ilyenek, jobb nélkülük.
2015. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11. megértem. Édesanyám is így volt az anyósával, sajnos bármit tettek, sosem volt az elég jó.
2015. aug. 11. 13:53
 13/16 anonim ***** válasza:
36%
Nálunk sem változott semmi. Akkor már 4,5 éve együtt éltünk, mármint a férjemmel, nagy változás nem volt. De érdekel, hogy miért lett mindenki lepontozva?
2015. aug. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
56%
Semmi nem változott, már ismertek 7 éve.. anyós cuki, após kevésbé. A gyerek születése után jött már a hízelgés, de 8-9 év után már kérdem én: minek meg hova?
2015. aug. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
nem én pontoztam lefele. sajnálom.
2015. aug. 15. 18:20
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyosom utal, mint vilag eleteben mindig :) Elvettem a kisfiat.. Neha szineszkedett, probalta elhitetni, hogy szeret, de alapvetoen o mindig nyiltan furt, gerjesztette a problemakat :)

Parom apukajat sajnos nem volt alkalmam mar megismerni..

2015. aug. 28. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!