Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ilyen helyzetben mi a megoldas?

Ilyen helyzetben mi a megoldas?

Figyelt kérdés
20 eves no vagyok kiskorom ota szenvedek nincs szerencsem semmiben 6 eves voltam mikor anyam meg gyogyszer es ital fogyastasa miatt van egy ocsem o akkor 5eves volt apank egyedul nevelt fel minket mindent meg adott nekunk de mikor anyam elt akkor mikor berugott utott minket nem foglalkozott velunk sokszor neztem vegig hogy verekednek apuval mert anyu bele kotott mindig ... nem volt jo ezt nezni nagyon sokat sirtam. Mikor anyu meghalt utana jobb volt mikor 11eves lettem apu megismerkedett egy novel aki megbolondiitotta es utana ra 17eveskoromba ez no bortonbe tetette apamat.. szemelyi szabadsag korlatozas volt a vad apu masfel evet ult miatta sok targyalas volt es vegen kiderult apu artatlansaga de viszont masfel evet elvesztett az eletebol.Az ocsemmel egyedul maradtunk senki nem vigyazzott rank napokig eheztunk sirtunk nem tudtunk semmit tenni nagyon sokat szenvedtunk keregettem mindenkitol hogy tudjunk enni ... megismerkedtem egy fiuval akibe szerelmes lettem o segitett engem meg az ocsemet 19evesen terhes lettem apam kijott es a parom mondta hogy koltozzunk az anyahoz most 20 eves vagyok... es most meg a parom annya keszit ki egy igazi szemetlada es o is alkoholista mikor kijozanodik es kattog ideges es rajtam adja ki az ideget a multokor nagyon ossze vesztem vele ultem a fotelba es nem szoltam semmit es elkezdett kotekedni kutyanak hivott k**azott meg ordibalt velem ... elmentem apamhoz nem akartam vissza jonni de a parom nagyon sokat sirt h jojjek vissza vissza jottem mert szeretem. De most az a baj harom honapja ez dog nem dolgozik a parom mindennapi penze kajara megy nem tud nekem meg egy cipot se venni szakadt cipobe jarok pedig napi 7ezret keres es meg se mert az anyanak oda kell adnunk minden penzt ha alberletbe laknak jobb lenne de igy nem tudjuk ossze rakni a penzt jah es kijelentette hogy mi fizessuk a gaz villany szamlat is .. nem epeg hogy majdne ketszaz ezret szed el tolunk egy honapba de meg mi fizessuk a rezsit is akkor jogosan vagyok felhaborodva?

2015. szept. 25. 11:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

nos most vagy a párod feketén dolgozik és kézhez kapja a pénzt és ti botor módon oda is adjátok vagy nem kézhez kapja és mégsem kéritek a fizut külön számlára és ti botor módon odaadjátok, szóval így is úgy is hülyék vagytok...

inkább meghúznám magam egy villany nélküli lyukban egy ideig csak hogy elköltözhessek, minthogy függjek egy olyan embertől aki gyűlöl

2015. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Számomra hihetetlne h elszedi a pénzeteket!! Ha nem akarom oda adni,akkor nem is adom és akkor nem szedi el!Nyilván ha oda adjátok,jóhogy elszedi
2015. szept. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérj segítséget a családsegítőtől. Vagy önkormányzati lakás, ha van ilyen.
2015. szept. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Anyós azért szedi el a pénzetek, mert ott laktok. Ha elmentek albérletbe nem fogja. Ez ilyen egyszerű. Egyébként ne mondd, hogy nem szegénységbe szültél. Szerintem a te helyedben én elmentem volna dolgozni, majd ha apám kijött, s a párommal már megvan egy bizonyos szintű anyagi biztonságunk, na akkor gondoltam volna először a családalapításra!
2015. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
ne adjatok neki és el tudtok költözni. 200 ezerbol+a pótlékbol amit kaptok a gyerek utan, mar el tudtok költözni. :) Amúgy miért nem fizetitek inkább apukadnal a villany számlát? mindenki jobban járna. te meg menj el dolgozni rész munka időben vagy tanulni.
2015. szept. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
92%

Egyszerű..

Mikor hó elején a párod kapja a fizetést,akkor szépen elköltöztök,és nem adtok oda 1 forintot sem.Mi ebben a nehéz?? Nem értem..


Máskor meg vegyetek óvszert,olcsóbb mint 1 gyerek,és a gyerek sem fog szenvedni..


20/L

2015. szept. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
91%
Ès mégis 2 18 éven aluli hogyan maradhatott egyedül minden felügyelet nélkül? Jajjj mesélj mèg..........
2015. szept. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg költözzetek apádhoz, a fiú ezutáán egy vasat se adjon az anyjának, és nem is sokára meglesz egy albérletre való pénz.
2015. szept. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire szerencsétlen az életed miert szültek a semmire? Azt tudtad eddig is hogy a kisbabát nem a postás vagy a gólya hozza...
2015. szept. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Elmégy szépen dolgozni és elköltöztök.
2015. szept. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!