Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pénzéhes anyós, most komolyan...

Pénzéhes anyós, most komolyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, elnézést. Szóval lassan 13 hónapja vagyok a párommal, ez idő alatt nagyrészt az én albérletemben éltünk, de mivel egyre több időt töltöttem náluk, az anyja hozta fel, hogy költözzek ide. Megtörtént. Lassan a párommal, s a többi családtaggal (de főleg a párommal) tönkrement a kapcsolat, anyós pedig egyre több időt tölt itt, és mindenbe beleszól. Az ő háza, de nem tisztességes úton lett az övé, lopott, csalt, hazudott, és most eleve Mindenkit ki is akar rakni. Engem folyton hitegetett, hogy jaj, engem nem fog.

Most két hete nincs munkám, egész eddig megállás nélkül az ő hülyeségeinek engedve ablakot pucoltam (amiket már megcsináltunk nyáron, de nem baj), füvet vágtam, levelet söpörtem, háromféle kaját alkottam Naponta, hajat vágtam, hajat festettem, és még sok egyéb. Most erre az arcomba vágja, hogy nem keresek munkát, csak a telefont nyomkodom (mert gépem nincs, logikus h akkor munkát is ezen nézek...), és mást sem csinálok, csak a hajamat kenegetem (bocsmá', hogy nem vagyok igénytelen, aki kéthetente mos hajat folyékony szappannal...) suliba is rendesen, tisztességesen járok, jók a jegyeim, még pénzt is adok neki!!! A párommal már meg régen megromlott ez a dolog, már nem tudok vele mit csinálni, ha nem akar velem lenni, nem erőltetem, eldöntöttem, hogy Elmegyek. Már össze is pakoltam. Erre rohan sirva ez az o'tvar, ny0m0rék anyós, tényleg, zokogva, hogy ő megtiltja, hogy elköltözzek. Hétvégén meg tudom oldani, maximum annyit kell még intézni, hogy hova menjek, de a kérdésem az, hogy ugy egyébként ilyen helyzetben mit tennétek?


22L



2015. nov. 9. 21:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunk azért romlott meg, mert anyós folyamatosan kényszerít minket mindenféle dolgokra, és Emellett alig vagyunk együtt. Sokaig azt hittem, menthető a kapcsolat, de így nem, anyóst meg ugye nem lehet elzavarni, az ő háza, és engem nem fog szekálni, egész eddig én tartottam kézben a dolgokat, hogy ne legyen félmilliós adósság meg egyebek a család nyakán.
2015. nov. 9. 22:12
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Költözz mindenki jobban jár.

Mit szólnál,ahhoz ha a párod igy jellemezné a te anyudat?

2015. nov. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Az én anyám nem tesz ilyet, hogy kirakja a házból a saját gyerekeit :D Bocsi

Engem kirakhat anyós, nem érdekel, de aki a saját gyermekét képes utcára tenni, az nekem nem ember

2015. nov. 9. 22:13
 14/24 anonim ***** válasza:
86%
Anyós, anyós, anyós, anyós nem az anyosod egyebkent. A kérdésed meg nem kérdés.
2015. nov. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
72%

nem értem, hogy miért nem koltoztetek rogton a te alberletedbe? ki a fene koltozne be anyosekhoz, ha ott is fizetni kell? miért nem a párod költözött hozzád?

amúgy örülj, hogy kiderult nem illetek össze. anyosnak nincs joga marasztalni(nyilván a pénz és a segítség miatt akar)

szóval költözz el, ha más nem ideiglenesen rokonaidhoz.

2015. nov. 10. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
71%
Kultúra: 0
2015. nov. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Hiba volt odaköltözni, de gondolom ezt már te is tudod. Mi a kérdés tulképp? Költözzek el? El fogok költözni. Igen, el kellene költöznöd, hiszen a pároddal is eleve megromlott a viszonyod, minek legyél ott továbbra is!?
2015. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Eszem f..szom megáll, komolyan... :D


" többi családtaggal (de főleg a párommal) tönkrement a kapcsolat"

Akkor miért laksz náluk?


"anyós pedig egyre több időt tölt itt, és mindenbe beleszól"

Hát BA...ZDMEG, hagy töltsön már annyi időt a SAJÁT házában, amennyit akar.


"nem tisztességes úton lett az övé, lopott, csalt, hazudott"

Egyrészt ehhez neked mi közöd? Másrészt te is a "lopott" házban élsz, azért van pofád mit ne mondjak :D


"Most két hete nincs munkám"

Akkor tulajdonképpen nem ő az aki "egyre több időt tölt ott" hanem TE....


A nyelvezeted és a modorod ráadásul kritikán aluli, normális ember szóba sem állna veled.

2015. nov. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
72%

Én onnantól kezdve semmit sem hiszek el abból, amit összehordtál róla, hogy mekkora egy szemét stb. hogy ezt is a terhére róvod és szerinted te vagy a jobb:


"az ő hülyeségeinek engedve ablakot pucoltam (amiket már megcsináltunk nyáron, de nem baj)"


November van... Úgy látom te valóban egy lusta dög vagy, aki az élő fába is beleköt.

2015. nov. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
75%
Ha az anyos elsirta magat, feltetlenul maradj ott, hamupipokezzel neki elete vegeig, ha meg a parod uj not hoz a lakasba (mivel a ti kapcsolatotok megromlott), az ne zavarjon, de gondolom nem is fog, hiszen szereted! Sok sikert!
2015. nov. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!