Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Pénzéhes anyós, most komolyan...

Pénzéhes anyós, most komolyan költözzek el?

Figyelt kérdés

Hosszú lesz, elnézést. Szóval lassan 13 hónapja vagyok a párommal, ez idő alatt nagyrészt az én albérletemben éltünk, de mivel egyre több időt töltöttem náluk, az anyja hozta fel, hogy költözzek ide. Megtörtént. Lassan a párommal, s a többi családtaggal (de főleg a párommal) tönkrement a kapcsolat, anyós pedig egyre több időt tölt itt, és mindenbe beleszól. Az ő háza, de nem tisztességes úton lett az övé, lopott, csalt, hazudott, és most eleve Mindenkit ki is akar rakni. Engem folyton hitegetett, hogy jaj, engem nem fog.

Most két hete nincs munkám, egész eddig megállás nélkül az ő hülyeségeinek engedve ablakot pucoltam (amiket már megcsináltunk nyáron, de nem baj), füvet vágtam, levelet söpörtem, háromféle kaját alkottam Naponta, hajat vágtam, hajat festettem, és még sok egyéb. Most erre az arcomba vágja, hogy nem keresek munkát, csak a telefont nyomkodom (mert gépem nincs, logikus h akkor munkát is ezen nézek...), és mást sem csinálok, csak a hajamat kenegetem (bocsmá', hogy nem vagyok igénytelen, aki kéthetente mos hajat folyékony szappannal...) suliba is rendesen, tisztességesen járok, jók a jegyeim, még pénzt is adok neki!!! A párommal már meg régen megromlott ez a dolog, már nem tudok vele mit csinálni, ha nem akar velem lenni, nem erőltetem, eldöntöttem, hogy Elmegyek. Már össze is pakoltam. Erre rohan sirva ez az o'tvar, ny0m0rék anyós, tényleg, zokogva, hogy ő megtiltja, hogy elköltözzek. Hétvégén meg tudom oldani, maximum annyit kell még intézni, hogy hova menjek, de a kérdésem az, hogy ugy egyébként ilyen helyzetben mit tennétek?


22L



2015. nov. 9. 21:39
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
38%

nem értem mit lovagoltok azon, hogy milyen szavakkal jellemzi a nőt?

nyilván ezt érdemli, vagy ezt váltotta ki a csajból, magától az ember nem beszél ilyeneket.


a kérdésre -én minél hamarabb mennék, ha a barátoddal már nem jó a kapcsolat, akkor nincs értelme erőltetni.

valószínűleg az már nem szeretet, csak kötődés.

a szeretet az legyőz minden akadályt, a kötődésnél viszont az ember elgondolkozik azon, hogy megéri ezt a kapcsolatot ápolgatni...?

menj el, hagyd ott a francba ezt a katyvaszt, fiatal vagy és előtted az élet, ne hagyd hogy a fiatalságod erre rámenjen, később nagyon bánni fogod, tapasztalatból mondom.

2015. nov. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
70%

"nem értem mit lovagoltok azon, hogy milyen szavakkal jellemzi a nőt?"


Gondolom azért, mert senki nem szeret segíteni ilyen önjelölt áldozatoknak mint a kérdező. Az anyós sem lehet semmi, de a kérdező is egy kutya vele.

2015. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
75%

Itt aki INGYEN élősködne az te vagy kérdező!

Parodal megromlott a kapcsolatod de megis maradni akarsz ott.

Jössz azzal hogy a szemet anyós milyen alapon jutot házhoz...de sem akarnak onnan elköltözni? Kulombnek erzed magad mint az o'tvar, ny0m0rék anyós,??

Anyósod helyében meg földhöz is taposnalak es csak utanna koltozhetnel el!!

2015. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
49%

"suliba is rendesen, tisztességesen járok, jók a jegyeim"


Ez max anyádnak számít, hogy büszke legyen rád. Anyósodnak, akinek a házában élsz, annak csak az számít, hogy lutsa vagy-e és beszállsz-e a költségekbe, amik miattad megnövekedtek.


Amúgy akármilyen anyós a kérdező szánalmas. De mondom, én nem sokat hiszek el anyós szemétségeiből, miután a kérdező úgy beszél, mint egy utolsó putris cigány, és azt anyós gusztustalan hibájának tartja, hogy évente nem csak egyszer mos ablakot...

2015. nov. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!