Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Akik elköltöztek otthonról...

Akik elköltöztek otthonról fiatal pár, mennyit járnak haza a szülőkhöz? Nem sok minden hétvége (ottalvással)?

Figyelt kérdés

Pár hét van már csak a költözésünkig és a barátom szülei már most folyton azt mondják hogy minden hétvégén menjünk hozzájuk haza, aludjunk ott. Csak nekem sok ez??

Barátom se nagyon akarja, de annyira panaszkodnak, hogy azt mondta, hogy az elején még lehet muszáj lesz, mert annyira elesettek lesznek. De szerintem pont így fognak nem ránk támaszkodni (csekkbefizetés, internetezés, tv, telefon használat - 45évesek)

Az én szüleim nem mondtak semmi ilyet, hogy mikor mennyit menjünk, ahogy akarunk. Telefonálni amúgy is szoktunk hetente 2x nagyjából, ha egész héten nem vagyok otthon.


2015. nov. 15. 22:36
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
11%

Borzasztóan kicsinyes a hozzáállásotok. Tönkretették a pasid kocsiját, persze, nyilván nekiálltak flex-szel vagdosni, vagy hogy történt ez? Szándékosan anyagi kárt okoztak? Gondolom ameddig volt hol laknia a pasidnak, kapott kaját, meg nem fagyott be a valaga luka, az nem volt senkinek anyagi kár. Sőt nyereség volt mindenkinek.

Az, hogy a szülőknek jól esne, ha néha találkoznátok velük, az le van ejtve. Hiszen az csak az ő igényük. Az embert kár éri, ha a sajátján kívül más kívánságát is szem előtt tartja.

2015. nov. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:

Szerintem is az elején kell meghúzni a vonalat, aztán ahogy alakul.


A negyed fizetését (50ezret) kötelezően hazaadja, ennyiért lakhat otthon (egyszer, munkahelyváltásnál kimaradt egy hónap és a szülei zárat cseréltek mire hazament, a főnöke fogadta be 2 hónapra!), ezen felül veszi magának a kaját!


Konkrétan a biciklit nekitámasztotta az anyja, mert sietett és nem tolta el messzebbre és persze eldőlt. Az egész oldalát lehetett fényeztetni, később pedig az apja meghúzta taligával, mert meg kellett volna kerül a sufnit... Ha ez nem szándékos és elkerülhető lett volna akkor mi??


Az én szüleim 60évesek és mégis simán elintézik a dolgaikat, netet bármit. Sőt az elején volt hogy kérték, hogy ne segítsek, meg kell tanulniuk.

2015. nov. 16. 17:05
 33/33 omba ***** válasza:
68%

Egyetértek veled:

"De azt hiszem be fogom vezetni a bejelentkezést és a barátommal is lefixálom, hogy a hétvége a miénk, ha akarunk megyünk, "

Az együtt élő pár az egy új család... vagy a kezdete, két 45 éves meg ne legyen "elesett" - röhej.

(60F)

2015. nov. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!