Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos, h úgy büntetem a...

Jogos, h úgy büntetem a férjem bátyát azért, m nem fogadott el, m el akart marni a férjem mellől, h most mi kerüljük az ő párját és minden ünnepkor más napokon megyünk a családhoz, mint ők?

Figyelt kérdés
A férjem még nem is találkozott ezzel a nővel,nagyon kerüljük.

2015. nov. 19. 19:37
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
94%

De sötét vagy te, kedves kérdező! :)

Kitolsz azzal a nővel, aki semmiről nem tehet. Kitolsz a családdal, akiknek végig kell asszisztánliuk a hülyeséged.

Ha a sógorral van bajod, talán vele kellene lerendezned, nem pedig olyanokat rugdosni, akik nem ártottak neked.

2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
90%

9-es: nem, a kérdés nem erről szólt, olvasd el még egyszer. De ha már ragaszkodsz a tágabb körülmények figyelembevételére, akkor csak neked:

A kérdező helyében én egy ilyen fickóval szóba sem állnék és kerülném, amikor csak lehet. Nem muszáj a párjával sem rendszeres kapcsolatot tartani, pláne ha ez maga után vonná a pasival való kapcsolattartást is. De ha most direkt látványosan kerülném nem a pasit, hanem a párját azért, mert a pasi (egyedül ő) bunkó volt velem, az kicsinyes bosszúállás. Erre írtam, hogy érdemes lenne csak vele rendezni le az ügyet, ha már mindenképpen kell valami reakció, és nem keverni bele egy olyan embert, akinek semmi köze az előzményekhez.

2015. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
93%

A kérdésed alapján az lenne a bosszú, ha találkozniuk kellene veled.. Így még szívességet is teszel nekik. Csak így tovább!

Zseniális :D

2015. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
90%
nem csodálom hogy ki akart turni
2015. nov. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
95%

Nem. Büntetni azt kell, aki téged bántott, nem ártatlan emberen leverni azt, ami nem az ő sara.


Te most egy NŐT bántasz, ahelyett, hogy egy pasin vernéd le a jogos agressziódat. Magyarul: be vagy tojva a pasitól, nem mersz vele konfrontálódni és ezt a haragot ÁTTOLOD egy ártatlan emberre: egy nőre.


Aljas vagy és gyáva, ez a verdikt.


És lepontozhatsz, mint a többi buta liba, akkor is ez az igazság.

2015. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem mivel utál téged, ezért ezzel nem bünteted, hanem szívességet teszel neki:)

Ha utál, akkor biztos nem lesz tőle lelki baja, ha nem mutathat be a párjának, sőt valószínűleg örül h nem égetitek be.

De nem is értem, mi az hogy el akart marni, a férjed hagyta h beleszóljon a kapcsolatotokba?!

2015. nov. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%
Nos, ha max 12 évesek vagytok, akkor jogos.
2015. nov. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
80%
Minek az embernek ellenségek, ha ilyen családja van? :D Gratula. Magyar mentalitás fellegvára. :D
2015. nov. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
93%
Válaszolni már nem fogsz, hanem elkönyveled magadnak hogy a válaszadók 85%-a aki nem értett veled egyet egy gyökér és ennyi :D El se kezdesz majd gondolkodni azon, hogy igaz is lehet amit írnak.
2015. nov. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
84%

Ti hüyék vagytok (báty meg ti ketten is).

- a csaj mit tehet az egészről?

- a családdal is kiszúrtok, mert dplán kell készülniük.


El sem hiszem, felnőtt létetekre hogyan viselkedhettek ennyire dedós módon.

Én csak a családot meg az új csajt sajnálom, ők szívnak, a ti ostobaságtok miatt.

2015. nov. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!