Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos, h úgy büntetem a...

Jogos, h úgy büntetem a férjem bátyát azért, m nem fogadott el, m el akart marni a férjem mellől, h most mi kerüljük az ő párját és minden ünnepkor más napokon megyünk a családhoz, mint ők?

Figyelt kérdés
A férjem még nem is találkozott ezzel a nővel,nagyon kerüljük.

2015. nov. 19. 19:37
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
87%
És az ilyeneket veszik el:D hányinger..... A jólelkű, kedves nők meg cseszhetik.
2015. nov. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
92%
21: Azért nem mindegy ki vesz el:)
2015. nov. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
84%
Gyerekes vagy.
2015. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Először kedvelt. Akkor lettem a főellenség,amikor neki véget ért a kapcsolata,és a férjem nem kezdte őt el pátyolgatni,hanem éltük az életünket tovább. Elkezdett a páromnak szapulni (persze a férjem átlátott a szitán,és nem vette komolyan),de anyósékat ellenem fordította. én neki is elmondtam a véleményem,azóta nem is köszönök neki.egyáltalán nem félek tőle,nekem tiszta a lelkiismeretem,a szemébe tudok nézni. és nem az a büntetés,h velem nem találkozik,hanem az,h a testvérét veszíti el ezzel a viselkedéssel. Nem vagyok egoista,tudom,h utál,és neki az lenne a legkézenfekvőbb,ha kikerülnék a képből,mert akkor a férjemet akkor tudná előrántani,amikor neki tetszik,de amikor boldog,akkor van,h hetekig nem is keresi a saját tesóját. De a bajban egyből megtalálja.
2015. nov. 19. 21:27
 25/36 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem továbbra sem leszel liebling anyóséknál ha miattad duplán kell családi bulit tartani...
2015. nov. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
91%
Hát, nézd, amikor az embernek történik az életében valami fájdalmas dolog, akkor joggal várja el, hogy a családtagjai mellette álljanak. Lehet, hogy szüksége lett volna arra, hogy párszor összeüljön az öccsével sörözni, dumálni, mint férfi a férfival. Ha te akkor kivágtad a hisztit, hogy inkább téged kísérgessen a műkörmöshöz a férjed, meg ne már a testvérével foglalkozzon, amikor már befizettétek a wellnesst Kehidakustányba, akkor megértem a sógort.
2015. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
78%

hát igen, vannak helyzete amikor szüksége van a testvérére az embernek.

igazából a párod a papucs. szóval végülis te is ártatlanul vagy büntetve mert végülis atestvérére ne hragudhat,é hogy inkább lohol a felesége után, ő meg felőle fel is fordulhatna.

2015. nov. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
De amíg a páromnak nem volt senkije, viszont a tesónak volt barátnője, akkor sem kereste nagyon a páromat. Azt mondta,hogy őt nem érdekli, hogy mi van a párommal, a páromat meg az, hogy mi van vele. Csak akkor lett olyan fontos a férjem, amikor vele szakított a barátnője, de az nem érdekes, hogy amikor a férjem egyedül volt, felé sem nézett.
2015. nov. 19. 22:44
 29/36 A kérdező kommentje:
És a férjem nem egy papucs, hanem egy nagyon jóravaló ember, akinek én vagyok az első, aki mellett letette az esküt. És ez persze fordítva is igaz.
2015. nov. 19. 22:46
 30/36 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem jön le neki, hogy a párja miatt nem találkoztok, inkább azt hiheti, őt kerülitek. Ha mégis tudja valahonnan, akkor szerinted a nőnek hogy esik? Neked hogy esett, mikor ok nélkül nem fogadtak el?
2015. nov. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!