Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogos, h úgy büntetem a...

Jogos, h úgy büntetem a férjem bátyát azért, m nem fogadott el, m el akart marni a férjem mellől, h most mi kerüljük az ő párját és minden ünnepkor más napokon megyünk a családhoz, mint ők?

Figyelt kérdés
A férjem még nem is találkozott ezzel a nővel,nagyon kerüljük.

2015. nov. 19. 19:37
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
18%
Én ilyen esetekben pont hogy megjelenek,hogy idegesítsem az illetőt a jelenlétemmel,és szavak nélkül is tudassam,hogy nem ért semmit az áskálódása.Bár az is igaz,hogy főleg ünnepekkor ki akar feszült légkörben lenni,viszont már csak azért is kedvesen eltársalognék az új nővel,a legszimpatikusabb arcomat mutatnám,hogy a nő elgondolkodjon hogy nem biztos hogy a párjának van igaza mikor téged szapul :) Ettől még idegesebb lesz a párja.
2015. nov. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
15%

Sajnos én is ehez a trükkhöz folyamodom.

A férjem családja messze él, ha megyünk, akkor egy hétre.

És a kedves kis sógorom szemétkedett velem eleget ahoz hogy kerüljem.

Mondjuk előtte egy nagy családos ebéden rettenetesen kiosztottam.

Nagyon sok ideget okozott nekem két éve.

Klasszikus elkényeztetett kamasz, most lesz 18 éves.

2015. nov. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Itt a testvér már idősebb, mint 18, de a viselkedése alapján ezt nem lehet megállapítani:) Nem tudom, hogy mi a bajuk ezeknek a testvéreknek... Én arra gondoltam, hogy a saját életükkel nincsenek megelégedve, és a boldog emberekbe rúgnak bele egyet. Amúgy nagyon jól tetted, hogy kiosztottad. A testvére téged választott párjául, ezt tisztelnie kellene!
2015. nov. 20. 21:32
 34/36 anonim ***** válasza:
26%
Szia. Én is ebben a cipőben jàrok. Csak nàlunk màr bàntalmazàsig fajult.többször nekem jött, férjemnek is. Egy elmebeteg. Ne vond be szegény nőt, ő nem tehet rola! Ên kerülöm őt, probàlok rola nem tudomàst venni.
2015. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 A kérdező kommentje:
És a férjed hogy reagált? Nem jelentettétek fel a rendőrségen? Aki már ilyet tesz, annál biztos nincs minden rendben agyilag....
2015. nov. 29. 02:41
 36/36 anonim ***** válasza:
26%
minden erőnkkel azon vagyunk, hogy elhatárolodjunk tőle teljes mértékben.De ez elég nehéz. Tudod, egy fogyatékos emberrel, még ha nincs s rola papirja elég nehéz élni. Agressziv, abszolút nem fogad el semmi kritikát, sem véleményt, nem egyetértést.Nagyon nehéz eset. Nem merünk vele ujat huzni, Isten ments hogy ide jöjjön és kárt tegyen bennük. Messziről kerüljük
2015. dec. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!