Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós (finoman szólva) kínos...

Anyós (finoman szólva) kínos helyzetbe hozta a férjem. A családban kitört a balhé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyós összejött a férjem és a bátyám egyik kollégájával.

A férjem összeveszett vele, anyósom a sógoromat hívta segítségül.

Erre a sógor is megharagudott anyósra.

A család szépen két táborra szakadt, és elvárják, hogy döntsek.

Én viszont valahol megértem anyósom, és nem tisztem elítélni, mert a gyerekeknek szuper nagyija.

Viszont tény, hogy esztelen, és morálisan megkérdőjelezhető...

Apóssal már 18 éve elváltak. Szóval megcsalás nem volt.


2015. nov. 23. 15:52
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Csak szexkapcsolatra jöttek össze.
2015. nov. 23. 15:53
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, ami morálisan megkérdőjelezhető? Nős a pasi?


Mi a franc köze van ahhoz a kollégáknak, hogy melyikük kivel kefél, ha azt a munkahelyén kívül teszi? Mi a fene beleszólása van a felnőtt gyereknek, hogy a régóta facér anyja kivel kefél? És miben kéne döntened, hogy nyilvános lefejezést vagy csak megostorozást érdemel-e az anyós? Atyaisten...nem hiszem el, hogy ilyen létezik, komolyan képes bárki ilyesmin problémázni?:D

2015. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nem értem, mi az oka a haragnak, ha nincs anyósodnak senkije. Most nem mindegy, kivel létesít akármilyen minőségű kapcsolatot? Már úgy értem, hogy mi ebben az erkölcstelen?
2015. nov. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Nincs húsz éves a srác.

Pucér fotók...

A fiúcska meg körbemutogatta őket a munkahelyen pénteken, hogy nézzétek ezt a milfet k#rogatom.

2015. nov. 23. 16:08
 5/26 A kérdező kommentje:

Valahol megértem anyósomat.

Az elmúlt fél éve brutális volt.

Betöltötte az ötvenet, 14 év után elhagyta az élettársa egy harmincéves nőért, csomót talált a mellében, beindult a klimax...

De ez azért elég gáz.

2015. nov. 23. 16:15
 6/26 acelsziv ***** válasza:
94%
Bocs, de itt a srác érdemelne meg egy kiadós verést. Anyós mit is követett el? Betömette a lyukat, csak rossz kandúrt választott.
2015. nov. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Andi80018 ***** válasza:
77%
De még most sem értem, mi a probléma, magyarázd már el légy szíves! :-)Az, hogy fiatalabb, vagy mi? Tényleg nem vágom, miért ne szexelhetnének...
2015. nov. 23. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 gnoomage ***** válasza:
98%
Szóval anyósod alapvető szükségleteit akarta egyszerűen letudni. Erre a csávó körbemutogatja direkt a srác fiának meg a barátainak? ÉS az anyósod az aki kínos?!?! Csinálni ezek szerint nem tudsz semmit mert azt okolod aki egy 100%-osan emberi és elfogadott dolgot csinált. A kolléga viszont kur.va nagy pofátlanságot csinált, sőt már szerintem gec.,iség is volt...
2015. nov. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... Itt inkább a "fiúcskát" tudnám kiherélni, hogy mutogatja a nő fényképeit. Ez batárnagy bunkóság. Sőt, ha bele sem egyezett a nö, akkor sérti a személyi jogokat.

Inkább vele kéne elbeszélgetni. A kor meg nem számít.

2015. nov. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%

Anyósodtól az a helytelen és felelőtlen döntés, hogy ilyen fiatalt, szinte gyereket választott a szexuális igényei kielégítésére.

És ebből fakad az össznépi felháborodás, mert a kisfiú kiteregette a szennyest, amit normális érett gondolkodású felnőtt nem tesz.

Sajnos valahol magának kereste a bajt és szerencsétlenségére be is ütött a lehető legkínosabb formában.

Én nem az anyóst büntetném, hanem a fiúkának verném be az arcát a férjed helyében.

2015. nov. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!