Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós (finoman szólva) kínos...

Anyós (finoman szólva) kínos helyzetbe hozta a férjem. A családban kitört a balhé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyós összejött a férjem és a bátyám egyik kollégájával.

A férjem összeveszett vele, anyósom a sógoromat hívta segítségül.

Erre a sógor is megharagudott anyósra.

A család szépen két táborra szakadt, és elvárják, hogy döntsek.

Én viszont valahol megértem anyósom, és nem tisztem elítélni, mert a gyerekeknek szuper nagyija.

Viszont tény, hogy esztelen, és morálisan megkérdőjelezhető...

Apóssal már 18 éve elváltak. Szóval megcsalás nem volt.


2015. nov. 23. 15:52
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Azon túl hogy az egész munkahely azon csámcsog, hogy a Pisti anyját az újfiú dugja.

És ide is ide fog érni.

A pofánverés majdnem megvolt, bátyám fogta le a férjem.

Még ugye a képek.

Egy két viccesfiú már betalálta facebookon a férjem, hogy "te, add már meg anyád számát", meg anyós is kapott pár szép üzenetet.

Én attól félek, hogy visszaél a kis hülyegyerek a fotókkal, mert ugye, az internet nem felejt.

2015. nov. 23. 16:25
 12/26 anonim ***** válasza:
92%
Anyósod mit szól hozzá hogy közröhej tárgya? Vagy úgy gondolja ebből hosszútávú kapcsolat lesz?
2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 Andi80018 ***** válasza:
87%
Jaaaa, hogy nincs 20 a srác? :-D Az kemény!! Kicsit beteg, de hát hallottunk már ilyet.
2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%

Az internet valóban nem felejt, de szerencsére a büntetőjogban is vannak paragrafusok az ilyen esetekre. Én elébe mennék a helyzetnek, és felvilágosítanám a fiút, hogy mi a következménye lehet egy ilyen kis csínytevésnek a bíróságon. Remélhetőleg meggondolja, hogy hová tölti fel a képet.

Anyós szerintem nem tehet róla, itt morálisan nem ő hibázott, hanem a srác.

2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
97%

Van erre jogkövető megoldás, büntetlenül nem lehet visszaélni ilyen fotókkal.

Bocs, kicsit nehéz röhögés közben gépelni, én adnék anyósnak egy pacsit - jó csaj lehet, ha 50 évesen behúzott egy 20 éves srácot.:D A férjedet és a sógort nem minősítem, nekik tényleg kínos lehet, de az igazság az, hogy ezt a kisfiút egy mondattal le lehetett volna szerelni az őrjöngés helyett, úgy, hogy ő mond fel azonnali kilépéssel.

2015. nov. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Mar bocs, de itt anyosod az egvilagon semmi rosszat nem tett, elvalt, egyedulallo nokent azzal kavar akivel akar.

A kis szarosvalagut viszont fel kell jelenteni, forduljatok ugyvedhez. Egyreszt szemelyi adatokkal valo visszaeles, masreszt a szexualis tartalom miatt meg sulyosabb is.


Moralisan miert volna megkerdojelezheto? O akarta, a fiu akarta, nagykoru mindketto.

2015. nov. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Tényleg jó nő.

Félreértés ne essék, a férjemnek se az a baja, hogy anyós most kicsit szabatosan éli az életét.

De ez butaság és felelőtlenség volt.

Azóta kiokosítottuk anyóst barátnőmmel, hogy inkább társkeresőzzön, még a pucér fotó is határeset, ha nincs rajta a feje.

Azért megnyugtattatok, valszeg a férjem is csak a sokk miatt ilyen most.

De ha a srác csinál vmit, vagy csak megszólal, nem marad munkája.

2015. nov. 23. 16:41
 18/26 anonim ***** válasza:
86%
Hat ez durva,de igazad van,mar vissza is elt vele,sztem ez a tovabbiakban sem fog valtozni. Te ne donts senki mellett,nyilvan ezert ne vessz ossze a ferjeddel,de inkabb ne is nyilvanits velemynt a temaban.
2015. nov. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Max a fotózás volt butaság, ha a beleegyezésével történt. Szerintem társkeresőn se talál különbeket, sőt...Hadd élje már az életét, a világon semmi elítélendőt nem csinált, a fotózástól eltekintve. Épp elég trauma lesz, ha neadj'isten kiderül, hogy a csomó a mellében rosszindulatú, lehet, hogy a helyében én is sz@rnék a világra.
2015. nov. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
64%

Ez a anyósod döntése (és azé a férfié, akivel "jár"), és ha rám hallgatsz, nem lépsz fel döntőbíróul egy olyan helyzetben, ahol csakis te lehetsz a vesztes (aki ilyen helyzetben döntőbíróul lép fel, azon csattan minden érdekelt fél haragja).


"Viszont tény, hogy esztelen, és morálisan megkérdőjelezhető..."


Tévedsz. Anyósodnak joga van a boldogságra, bárhol is találja meg azt. Miért volna morálisan megkérdőjelezhető a tette? Csak mert a férjed és a bátyád egyik kollegája az illető, akit szeret? Csak mert (vélhetőleg) X évvel fiatalabb nála?

Tudtad, hogy Agatha Christie, a nagy krimiírónő 40 évesen házasodott újra egy 25 éves férfivel és még vagy 40 évig boldogan éltek?


Tudod, mikor volna morálisan megkérdőjelezhető ez a tett?

Ha katolikus pappal, vagy a férjeddel (azaz a fiával) jött volna össze az anyós. Na az a morális (és törvényellenes is) gáz. Ez nem.

2015. nov. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!