Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós (finoman szólva) kínos...

Anyós (finoman szólva) kínos helyzetbe hozta a férjem. A családban kitört a balhé. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Anyós összejött a férjem és a bátyám egyik kollégájával.

A férjem összeveszett vele, anyósom a sógoromat hívta segítségül.

Erre a sógor is megharagudott anyósra.

A család szépen két táborra szakadt, és elvárják, hogy döntsek.

Én viszont valahol megértem anyósom, és nem tisztem elítélni, mert a gyerekeknek szuper nagyija.

Viszont tény, hogy esztelen, és morálisan megkérdőjelezhető...

Apóssal már 18 éve elváltak. Szóval megcsalás nem volt.


2015. nov. 23. 15:52
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2%
Ezért nem kezdek magyar pasival.... Undorító, hogy a nagyanyjukat henteregnek a mai fiatalok! Igen, nagy szégyen.
2015. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
21-es, ez már vagy a 8. kérdés, ahova kiírod, hogy nem kezdesz magyar pasival. Mindig más indoklással.:D Mi van, itthon senki nem akadt a horogra? Pedig látod, 50 évesen is fel lehet szedni fiatal pasikat, elég gáz, ha neked külföldre kellett szaladnod f.ax után, már bocsánat a vulgaritásért.:D
2015. nov. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
36%

Szerintem a férjed és a bátyád is tök nevetségesen viselkednek.

Én biztos nem csinálnék patáliát abból,hogy az anyám kivel dug.

Jó,nyilván a kis taknyos,egy "hülyegyerek",de nekem akkor is fura,hogy egy munkahelyen ilyenek mennek.

Mármint egy filmben elmegy,hogy idősebbek ezen nevetnek,vagy erre kaphatóak,de a valóságban én nem tudom elhinni,hogy ezen nevetnek az emberek.

Nekem,ha odajönne valaki ezzel hencegni,akkor annyit mondanék "oké",kb ennyi,nem adnám alá a lovat,meg főleg nem írkálnék a kollégámnak a facebookra ilyeneket.


Kicsit ahogy elolvastam felmerült bennem,hogy kamu a kérdés:)

2015. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
91%

Egy felnőtt nő szexuális élete ne legyen már családi ügy!

Hogy egy hülye, éretlen, képmutogatós gyereket talált, az meg legyen az ő kínja.

Ötvenes nő, és nem gondol rá, hogy a fényképezés nem tartozik a szexhez????

2015. nov. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%

A ferje es batyja is lehetne elfogadobb. Pl. ha szivatjak, pl. Anyad szamat add mar meg kerdesre. mashogy reagalni,-Kerd el tole te en nem adhatom meg.

-Sajnalod tole?, vagy

Szerinted is jobb no meg 50 evesen is mint a te feleseged?

Szoval verekedes helyett inkabb mashogy kene lereagalni, s gondolhatod rengeteg irigye lehet a nonek....

2015. dec. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
39%
Már bocs, de itt Ti Vagytok a nevetségesek, meg a morálisan megkérdőjelezhetőek. Hogy jöttök ahhoz, hogy belavatkozzatok a szexuális életébe ? Mit gondoltak a fgiacskái válás után nem szexxel majd senkivel? Vagy 50 évesen nincs már szükség szexre ? És ha fiatalabb, ez téma mai világban (régen is volt ilyen )? Egy mai 40 körüli nő általában fiatalabbal van már. Örüljenek, hogy csinos nő. Annyiba gáz, hogy ilyen tuskó srácot szedett össze. A srác, tényleg szemét ha ilyen képeket mutogat bárkinek. Az két ember dolga.
2015. dec. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!