Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert nem bírja elviselni...

Miert nem bírja elviselni anyámat? Megoldás?

Figyelt kérdés
Igaz ő nekem az első. Első évben én szüleimnèl laktunk. Már pár ève külön. Így se fogadja el a családomat. Nem hajlandó meglátogatni őket. Ha egyedül megyek, vagy csak telefonon beszèlek anyámmal hisztizik. Mi lesz kèsőbb ha gyerek lesz? 35/F
2015. nov. 27. 14:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Kérdezted már tőle?

Őszintén ,nem támadva?

Csak azért kérdezem, mert anyósom is kóstolgatott anno, próbált játszmázni velem.

Inkább kerültem, letojtam.

A férjem észre se vette, csak azt, hogy ha egy légtérben vagyunk harapni lehet a feszültséget.

2015. nov. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez tipikusan az a kérdés, ahol azért ismerni kellene a másik fél álláspontját is, mert ez így nulla információ. Ha körülnézel az oldalon, láthatod, mennyi anyósos kérdés van nap mint nap, és sokszor teljesen megalapozott a rossz viszony.
2015. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
"Igaz ő nekem az első" - mármint anyukád? Ha ezt gyakran mondod és érezteted a pároddal, akkor ezért.
2015. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Írhatnál több konkrétumot. Valami oka csak van.


Egyébként pedig egyetérek a 3. válaszolóval.

2015. nov. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyád az első, akkor minek neked család, gyerekkel?
2015. nov. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi életében, ha családot tervez, akkor a saját (leendő) gyerekei anyjának kell lennie elsőnek. Ez alatt nem azt értem, hogy ne szeresd anyukád, de a barátnőddel fogod leélni az életed és vele fogsz gyereket nevelni. Ha esetleg lenne egy nagyobb vita, amikor a barátnődnek lenne igazad anyáddal szemben, akkor igenis ki kellene állni a barátnődért. Valószínűleg ezt érzi.
2015. nov. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Úgy èrtettem ő az első komoly kapcsolatom. Anyunak nehèz feldolgozni hogy màsik "nő" van màr mellettem 30 èv után. Pàromnak meg talàn azt hogy anyu mèg mindig rendezgetni akar. Kicsit meg is èrtem. De nem tudom. Mièrt kell ennyire utàlnia.
2015. nov. 27. 21:16
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt valami veszekedés kettőjük között? Bántotta a barátnődet?
2015. nov. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Kiálltál valaha magadért és érte?

Vagy csak vonogatod a vállad ha konfliktus van?

Bocsi, de az nem indok, hogy 30 évet együtt éltél anyáddal. A természet rendje, hogy különköltözöl családot alapítasz.

Annyit mondok, ha nem állítod le anyukád "rendezkedését" hamarosan vissza is költözhetsz hozzá.

2015. nov. 28. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mit szólnál hozzá ha a barátnőd rokona, mondjuk az apja csak úgy rendezkedne az életetekben? Hozzá kell igazodni, kiveszi a kezedből a dolgokat és másképp csinálja, mert "az ő módszere jobb", kioktat, és nem bízik benne, hogy melletted boldog a kicsi lánya, aki 30 évig csak az ő kislánya volt. Érezteti veled, hogy te mindig csak a második vagy, mert ő az első az életében, ő a 'férfi' megtestesítője, nem te.


És erre a barátnőd csak vonogatná a vállát, és ugyanúgy apucihoz szaladna mindig haza.

2015. nov. 28. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!