Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Ti mit csinálnátok?

NikiDávid kérdése:

Ti mit csinálnátok?

Figyelt kérdés
Párom családjával nem tartom a kapcsolatot le is van mind tiltva fbookon! Sajnos az anyosnál nem tudom elkerülni egyiketsem! De megszületik a baba ugyan ugy nem akarok senkivel sem foglalkozni én nem keresem nem.megyeke egyikhez sem igy én sem akarok senkit se beemgedni a gyerek születése utan! Az bajom hogy ilyenkor szemelyesen játsza mindenki az agyát azt jönnek puszit adni, pedig nem is beszélek egyikkel sem!De attol mert adnak 2 puszit nem fogok megbocsájtani!

2015. dec. 4. 19:21
1 2 3
 11/21 tiborciusz ***** válasza:
:DD
2015. dec. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ujjcsaládjába :) ez cuki!

Fájdalom olvasni a soraidat.....

A tanácsom: magyarázd el nekik, hogy mit illetve mit nem szeretnél, és kész. Ne célozgass, meg metakommunikalj, hanem mondd meg nekik a tutit! Szóban, ne irásban, mert az írásodat nehéz megérteni :)

2015. dec. 6. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi mindent, föképp az utolsónak!
2015. dec. 6. 13:24
 14/21 anonim válasza:

Amit elmondtál, hogy mi volt a fő probléma, azaz a párod anyukája nagyon jóba volt az exbarátnőkkel, lehet, hogy párodtól függetlenül kialakított velük egy barátnői viszonyt, amit neked még nem sikerült elérned, de kezdetben szeretted volna, ha a család elfogad, mint a párod igazi és végleges párját. Szerintem azzal, hogy így közelednek, ha nem is a legjobb módon, de azt próbálják jelezni, hogy most már meg tudták lépni azt a lépést és elfogadnak a családjuk részeként.


Véleményem szerint jó lenne, ha azt mondanád el nekik, hogy miért haragszol rájuk. Ha ezt nyíltan meg tudjátok vitatni, akkor majd elválik, hogy vagy marad a harag mindkét fél részéről, vagy Te is jobban el tudod majd fogadni a rokoni kötelékeket.

Javaslom egy ilyen dolog megvitatásában, hogy ne vágd a fejükhöz, hogy ilyen meg olyan szemetek, hanem azt mondd el, hogy a viselkedésük neked mennyire rosszul esett, mennyire fájt és mennyire megbántottak vele.

2015. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
A születendő kisgyereknek is jó lenne, ha mindkét oldalról lennének nagyszülei.
2015. dec. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

" De te mit szolnál ha az anyosod többet foglalkozik a parod volt csajaval söt rola kiisteszi a képeket! "


Lehet, összebarátkoztak. A párod szakított a nővel, nem az anyja. Attól ők még lehetnek jóban.


Miért kéne megbocsájtanod? Mit tett ellened az anyós?

Ezt nem írtad. Vagy mindössze annyi a "bűne", hogy jóban van az ex barátnővel. Ne légy már gyerekes!

2015. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Hát, lányom, azért illett volna kijárnod az általános iskolát, mielőtt elhálsz...

Az nem jutott még eszedbe, hogy a párod családja lesz**ja a facebookot, mert ők élőben szeretnék látni a születendő kisbabát, és azért mennek oda puszizkodni meg hasat simogatni? Meg mert ők a család/rokonság? Vagy ez így nem...?

2015. dec. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

"mit szolnal hozza,ha ezt csinalna a parod a te csaladoddal? attól még ugyanugy a családja ,hogy te nem szereted őket .szerinted hogy esik neki,hogy a sajat esküvőjèn csak a te pereputtyod volt ott?"


A férje valószínűleg nem egy szellemifogyatékos szobor, hanem az ő keze is benne volt abban, hogy a saját családjából csak az apja lett meghívva. Anyósom nálunk is ezt csinálta, engem zaklatott jó ideig, azért, mert pontosan tisztában volt vele, hogy én a belémnevelt "illemszabályok" + némi határozatlanság miatt képtelen vagyok azt csinálni, mint a fia, aki egyszerűen elküldte a halál redvás fäđzára mikor jött a nyomulással és nem ok nélkül. Így aztán rajtam keresztül próbálkozott, míg a férjem rá nem jött, hogy engem zaklat.

2015. dec. 9. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Az anyosnak az élete a fbook, az anya szoval a nagymama jobban nyomja fbokkot mint én szoval hagyuk ezt mert nekik az életük a fbook azert tiltottam.le.nyilván való mindenkit mert ott élnek! Félre értés ne essék nem az anyos nyomul a puszijával hanem a nagymama de mi nem nyilvan való abban hogy mondtam nem tartom senkivel sem a kapcsolatot akkor minek jön oda! Hidd el jobban meglettem bántva mint bárki más mert au anyosom 15 even keresztül volt k**va és én rám irta ki nyilvánosan megszégyenitve egy képemmel h én vagyok az, szoval gyerekesség ott kezdödik! Ezt 2 szer eljátszotta nyilvánosan leszégyenitve, plusz akikkel beszélt azoknak is .... nem kell csodalkozni ha fia nekem ad igazat h soha az anya még igy senkit nem bántot meg! Figyelj lehet vannak.söt mindenhol viták, de aki nem gyerekeskedik az csaladon belül megbeszéli nem nyiltan orszag vilag elött! Sok megszegyenites utan amit kaptam mert nem tudtak elfogadni befejeztem velük a kapcsolatot mindenkivel lassan 6-7 honapja! Mit varnak mert jön baba megbocsájtok! Én senki háta mögött nem.beszéltem egyszer mindenkinek a tudtára adtam h befejeztem.velük! Csak ezt vhogy nem fogják fel!
2015. dec. 9. 06:19
 20/21 A kérdező kommentje:
Volt barátnökről meg annyit még anno együtt voltak a párommal , meselte velük is ezt csinalta az anyos mindennek elhordta öket söt többet meg is vert.... pont most huude joba lettek! Igazabol a 3bol 1 nem is foglalkozott utána vele, az utolso exe csak egy fél évet volt jelen azt rájött a csaj h az anyoa nem is akarja kibékiteni a fiával csak engem irritál vele... igy ö is befejezte vele kapcsolatot ezután meg kereste az anyos a 3. Volt exet akivel nem beszélt 6 éve... és nem volt köztük baratnöi kapcsolat hisz lattam h márciusba lettek csak ismerösök! Itt nem a fbookrol van szo csak irom nektek a dolgokat h ti is megértsétek, ez nem gyerekesség... öszintén leirom a dolgokat nem.megbantast kertem hanem tanacsot, nölj fel te is ne sértegess ha én nem tettem és te nem jártál az én cipömbe ne itélj! Mert k***ra nem az célja egy embernek h ne illeszkedjen be, én a legeslegeleje türök.... jopofiztam szeretem mindet söt nyaltam is de nem volt jo semmi meguntam az évek alatt! Tudjátok megkerte a parom a kezem, azt az anyos az exnek szülinapi tortátt vett szülinapjára... pedig akkor már szo volt házzaságrol! De meg mindig nem velem foglalkozott! Ja. Vannak ilyenek én pont kifogtam, csak nem varhatja el senki h megbocsájtsak! És meg igy is nekem van büntudatom hogy tudok e magamon eröt venni megint elfelejteni mindent és beengedni öket, néha elkap a sajnálat mert tudom milyen rettenetes érzés ha vki bánt ok nélkül! De ott van bennem az is h NEM erdekelnek! Az utolsotol, neked h jött helyre a kapcsolatod az anyossal? Köszi a válaszokat!
2015. dec. 9. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!