Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csúnyán beszéltem az anyósomma...

Csúnyán beszéltem az anyósommal, jogos volt?

Figyelt kérdés
Harmincnyolc éves vagyok, tizenöt éve élek együtt a férjemmel és a két kislányukkal. Anyósom a mai napig nem tud engem elfogadni, amikor eljön, mindent rendszeresen átmustrál, mindig azt nézi, hogy mibe köthet bele. Éppen ma délelőtt, amikor ott volt nálunk felvettem a férjemnek, hogy februárban be szeretném adni a jelentkezésemet egyetemre (most júniusban érettségiztem le esti levelező szakon) erre el kezdett anyósom replikázni, hogy azért akarok, mert biztos van valami pasim és meg akarom csalni a párom, máskülönben miért akarnék ilyen idősen egyetemre menni? Erre nagyon kiakadtam és közöltem vele, hogy ha akartam volna, már rég megcsaltam volna a férjem, meg ne hasonlítson önmagához, akinek ahány falu annyi szerető. Megsértődött és közölte, hogy szégyeljem magam,hogy mi jogon beszélek így vele és adjak hálát a sorsnak, hogy a fia miatt egyáltalán szóba áll velem.

2015. dec. 18. 20:12
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Persze, jogos volt. Megértelek. Jó döntés, hogy szeretnél egyetemre járni. Remélem összejön! :)
2015. dec. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
81%
Most legalább az eddigieknél is jobban fogjátok szeretni egymást.
2015. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
94%

"adjak hálát a sorsnak, hogy a fia miatt egyáltalán szóba áll velem"

én már erre is beszóltam volna valami frappásat.

amúgy én neked adok igazat a leírtak alapján. 15 év után is ilyeneket mond neked. hát én tényleg megmondanám,hogy nem kell a társasága. unokázni jöhet meg a férjemmel is tartsa a kapcsolatot, de én külön nem állnék le vele beszélgetni, ha nem muszáj. ilyen ember nem érdemli meg

2015. dec. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. Mindig is szerettem a férjemet, soha nem csalnám meg.
2015. dec. 18. 20:28
 5/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem kell a fia miatt szóba állnia veled. Miért kéne, ha 15 év alatt se bìrt elfogadni. Szerintem neked is egy nyűggel kevesebb lenne
2015. dec. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
87%
Jogos volt. Jól tetted, hogy megmondtad neki.
2015. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:
Tizennyolc éve vagyok együtt a párommal, ebből két évet jártunk, egy évig pedig jegyese voltam, mielőtt hozzá mentem. A tizennyolc év alatt egyetlen jó szava nem volt hozzám. Mindig lenézett, Az iskolázatlanságomat is rendszeresen felhánytorgatta (jártam szakmunkásképzőbe, de ott kellett hagynom, mert édesanyám súlyos beteg volt és ápolnom kellett). Volt olyan is, hogy azt terjesztette rólam, hogy én kényszerítettem a fiát a házasságba, azzal, hogy terhes lettem. A nagyobbik lányom 13 a kisebbik 8 éves.
2015. dec. 18. 21:15
 8/42 anonim ***** válasza:
94%

Nos.


" Mindig lenézett, Az iskolázatlanságomat is rendszeresen felhánytorgatta "


De az sem tetszik neki, hogy tovább akarsz tanulni :)


Én 37 éves koromban tanultam tovább és most kezdtem a mester képzést (műszaki vonalon).


Sok sikert!

2015. dec. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Én egészségügyi szakon szeretnék továbbmenni, gyógytornászként.
2015. dec. 18. 21:50
 10/42 anonim ***** válasza:
94%
A szeretett férjednek már rég helyre kellett volna tennie az anyját!
2015. dec. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!