Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Csúnyán beszéltem az anyósomma...

Csúnyán beszéltem az anyósommal, jogos volt?

Figyelt kérdés
Harmincnyolc éves vagyok, tizenöt éve élek együtt a férjemmel és a két kislányukkal. Anyósom a mai napig nem tud engem elfogadni, amikor eljön, mindent rendszeresen átmustrál, mindig azt nézi, hogy mibe köthet bele. Éppen ma délelőtt, amikor ott volt nálunk felvettem a férjemnek, hogy februárban be szeretném adni a jelentkezésemet egyetemre (most júniusban érettségiztem le esti levelező szakon) erre el kezdett anyósom replikázni, hogy azért akarok, mert biztos van valami pasim és meg akarom csalni a párom, máskülönben miért akarnék ilyen idősen egyetemre menni? Erre nagyon kiakadtam és közöltem vele, hogy ha akartam volna, már rég megcsaltam volna a férjem, meg ne hasonlítson önmagához, akinek ahány falu annyi szerető. Megsértődött és közölte, hogy szégyeljem magam,hogy mi jogon beszélek így vele és adjak hálát a sorsnak, hogy a fia miatt egyáltalán szóba áll velem.

2015. dec. 18. 20:12
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
80%
Hat csunyan beszeltel vele, de talan ezt a beszedet jobban megertette. Probald ignoralni a velemenyet, hiszen a te sorsodrol es boldogulasodrol van szo. Legy szives, hagyjal fel azzal, hogy megfelelsz neki. Nem neki, hanem magadnak kell, hogy megfeleljel. Te 38 evesen mesz egyetemre, nagyon jol teszed! Sok sikert es kitartast kivanok hozza!
2015. dec. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2015. dec. 23. 21:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!