Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jobb hazudni anyósékna...

Tényleg jobb hazudni anyóséknak mint őszintének lenni?

Figyelt kérdés

Kérdésemre a feleségem szerint IGEN a válasz!


Jövőhónapban 10 napot szabadságon leszek, egyébként külföldön dolgozom.

Megbeszéltük a kedvesemmel hogy elmegyünk 3nap/ 2 éjszakára wellnessezni egy csupán 3 csillagos hotelbe, félpanzióval. Lehet drágább, egyébként max 70.000ft de nem szeretnék egy apartmanban menni, ahol főznünk kellene. Szerintem kell hogy olyankor csak ketten egymással foglalkozzunk.


De párom szerint mondjuk azt az anyóséknak hogy ezt nyertük egy megosztós játékkal. Nem tudom jó ötlet-e??!! Legutóbb 2013-ban voltunk pár napot , akkor még velük laktunk, de akkor is hallgathattunk volna hogy inkább az építkezésre kellett volna fordítani, nem flancolni.

Külön lakunk, de egy udvari részen, igen már mi is bánjuk, de ez most nem kérdés, csak azért tettem hozzá hogy tudjátok hogy miért derülne ki.


2016. jan. 10. 14:10
1 2 3
 1/26 gömbicica ***** válasza:
15%

sokkal olcsóbban is meg lehet lépni ilyet. még ellátással együtt is!!!! ha megirod melyik országrészre szeretnétek menni, akkor keresek Neked jó ajánlatokat.


mi már sokszor voltunk ilyen 2 éjszakás kiruccanáson. van amelyik ellátással volt, volt amelyiknél betértünk egy menüre valamelyik étterembe. ennek is utánanéztem utazás előtt.


tényleg szivesen segitek ötletekkel:)


jobb-e hazudni? miért kéne? felhántorgatnák, hogy megtakaritottatok egy pár napos kikapcsolódásra?

vagy kértetek tőlük kölcsön, és hgoy néz már az ki, hogy kölcsönkérsz közben pedig utazol ?


biztos van valami hátsó gondolat, amiért megkérdezted, és felmerült egyáltalán a téma, mint kérdés.

2016. jan. 10. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
82%

Nagyon ronda dolog hazudni, de néha kell a békesség kedvéért. Így én sem mondanám meg őszintén, mert tényleg az lenne, pénzkidobás, stb. stb.

Nekem is IGEN a válaszom.

2016. jan. 10. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod, és azt hogy segítenél!

Nem vagyok ebben valami profi, szinte az elsőre rákattintok.

Debrecenből indulnánk, az utazással maximum másfél órát szeretnénk tölteni.

Igazából, Gyulán, Tokajon kívül máshol még nem jártunk, de szeretnénk nevezetességeket megnézni.

Köszönöm előre ha segítesz! :)

2016. jan. 10. 14:21
 4/26 A kérdező kommentje:

Anyósékkal csak annyi a probléma, hogy addig még mondják hogy jaj de jó, jaj de szép lesz, de ha az anyósnak rossz napja van rögtön a lányán veri le, és akkor mond mindenfélét, pl hogy azt a pénzt oda lehetne adni nekik, vagy élelmiszert venni, vagy fát vagy bármi ami épp eszébe jut, de magyarul azt hogy minden másra csak ne luxra.

Ők még soha nem voltak nyaralni, pedig 28 éves házasok, ők nem tudják hogy mennyit jelent ez!Mi sem járunk minden fél évben, minden évben, de szeretném ha igen, mert kettőnknek kell ez, hogy kimozduljunk a megszokott, unott hétkönapokból.

2016. jan. 10. 14:23
 5/26 anonim ***** válasza:
92%

Mi sose csináltunk ebből ügyet.

Megmondtuk, hogy oké , hogy ők mit csináltak volna , de mi nem ők vagyunk. Ha rákezdtek otthagytuk.

2016. jan. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%

Ezek szerint anyósék nem látnak tovább az orruknál.

Én simán megmondanám, hogy nekünk más igényeink is vannak, ettől nem vagyunk náluk kevesebbek, néha igenis szeretnénk kettesben kikapcsolódni. Akkor is, ha ez számukra marhaságnak tűnik. Persze ti ismeritek jobban őket, ha úgy ítélitek meg, hogy jobb egy kegyes hazugság, mint anyós balhézása, akkor tegyétek azt.

2016. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
57%

Nem kell mindig, mindenbe beavatni a szülőket, pláne, ha ilyen mentalitásúak, igaza van a párodnak.


Ha városnézés a cél, Egert ajánlanám, Debrecenből kényelmesen odaértek, és jó szállodák vannak (a környékén is.) Érdemes a maiutazás.hu, hotelkuponok.hu, csak1nap.hu stb. oldalakon nézelődni, jó akciók vannak. Ez pl. egy remek ajánlat:


[link]

2016. jan. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem simán elmondani se kéne, mármint nem kell odaállítani és beszámolni minden lépésetekről, mi is küön házban, egy udvarban élünk, a szüleim akkor tudták meg, hogy kirándulni voltunk (mondjuk nekünk vannak gyerekek, velük együtt) amikor kitettem a közös családi fotót közösségi oldalra, és nem sértődtek meg, hogy nem mondtuk el, hogy eltűnünk két napra (akkor ők is épp távol voltak otthonról, nem tűnt fel nekik) szerintem felnőtt embereknek saját dolguk, mikor, hová, hogy osztják be, ha nem szorulnak utána támaszra, ha van plusz annyi nektek, hogy mehettek, menjetek nyugodtan, max annyit mondjatok, hogy távol leszünk 3 napot.
2016. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
77%
semmi értelme, mert akkor mindig meghunyászkodhattok előttük és minden egyes élvezet rossz lesz, mert azon rágódsz alatta hogyan adod be anyósnak ahelyett, hogy simán élveznéd. Szóval a helyedben bevallanám, hogy ez meg ez lesz (és ez marha drága szóval nézzetek jobban körül)és ha nem tetszik azt tartsa magában, mert ezt a pénzt ti kerestétek meg, szóval törődjön bele amíg külön éltek.
2016. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 gömbicica ***** válasza:
5%
60ezerért 2 éjszaka :( :( nekem nagyon necces.
2016. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!