Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tényleg jobb hazudni anyósékna...

Tényleg jobb hazudni anyóséknak mint őszintének lenni?

Figyelt kérdés

Kérdésemre a feleségem szerint IGEN a válasz!


Jövőhónapban 10 napot szabadságon leszek, egyébként külföldön dolgozom.

Megbeszéltük a kedvesemmel hogy elmegyünk 3nap/ 2 éjszakára wellnessezni egy csupán 3 csillagos hotelbe, félpanzióval. Lehet drágább, egyébként max 70.000ft de nem szeretnék egy apartmanban menni, ahol főznünk kellene. Szerintem kell hogy olyankor csak ketten egymással foglalkozzunk.


De párom szerint mondjuk azt az anyóséknak hogy ezt nyertük egy megosztós játékkal. Nem tudom jó ötlet-e??!! Legutóbb 2013-ban voltunk pár napot , akkor még velük laktunk, de akkor is hallgathattunk volna hogy inkább az építkezésre kellett volna fordítani, nem flancolni.

Külön lakunk, de egy udvari részen, igen már mi is bánjuk, de ez most nem kérdés, csak azért tettem hozzá hogy tudjátok hogy miért derülne ki.


2016. jan. 10. 14:10
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
77%

jesszus mi megyünk évente többször, többért. és??

saját pénzünkön megyünk.

minek titkolózni? loptad a pénzt? nem! akkor meg?


"felnőttek" ...

2016. jan. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 Költőnő? ***** válasza:
71%
Biztos h kiállnék a saját életemért. Felnőtt ember módjára.
2016. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
58%

Én mondjuk simán leoltanám őket ha rajtam múlna.

1. Miért kell nekik arról tudni, hogy nektek centre pontosan mennyibe kerül egy ilyen kikapcsolódás?

2. Miért kell egyáltalán tudniuk róla hol vagytok? Felnőtt ember oda megy ahova akar.

3. Ha kérdezik simán mondasz valaki egyszerű választ hogy elmentetek együtt kikapcsolódni.

4. Ha az anyagiakat kérdezik akkor csak visszakérdeznék hogy az nektek nem mindegy? Vagy mondanám hogy került amennyibe került, nem számoltam.

5. Simán azt mondanám hogy nem volt drága, és téma le van zárva.

6. Ez a nyertük dolog elég bénán hangzik, és jobban visszaüt ha kiderül.


"mond mindenfélét, pl hogy azt a pénzt oda lehetne adni nekik, vagy élelmiszert venni, vagy fát vagy bármi ami épp eszébe jut"

Na én ezen is fennakadnék.

1. Megkérdezném miért is kellene odaadnom nekik a SAJÁT pénzem?

2. Miért ne költsem a SAJÁT pénzem magamra?

3. Élelmiszer, fát majd veszek ha arra lesz szükségem.

4. Megmondanám hogy én némileg tartalmasabb életet szeretnék annál hogy lakás és kaja, lehet ők beérik ennyivel, én nem.

2016. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
70%
Megmondom őszintén azzal, ha hazudtok épp csak a homlokotokra nem írjátok ki, hogy igen, nem vagyunk felnőttek, igen, félünk tőletek és igen, ti vagytok a főnökök, mi csak titkokban merünk önálló dolgokat csinálni.
2016. jan. 11. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ezekre a kiruccanásokra rá lehet ám szokni. Lehet kifogni potom áron, akciós üdüléseket. Ha megtehetitek, akkor menjetek, ahányszor kedvetek van. Mondjátok el a lehető legtermészetesebben, hogy mire készültök, mikor hazajöttök, meséljétek el, hogy milyen jó volt, mennyire megérte, és hogy x idő múlva szeretnétek egy újabb üdülésre elmenni. Ha természetesen, magabiztosan viselkedtek, akkor kevésbé mernek beleszólni a ti magánügyetekbe. Ha esetleg mégis próbálkoznak, akkor csírájában le kell zárni azzal, hogy úgy gondoljátok, hogy ez csak rátok tartozik.
2016. jan. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 omba ***** válasza:

Én ilyen családban nőttem fel... kis hazugság, nagy hazugság.. csak a béke kedvéért, csak tapintatból...

Nagyon, nagyon csúnya vége lett.

10 évig bírtam egy ilyen nő - és a családja mellett, de én nem akarok többet hazudni senkinek, semmiért.

2016. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!