Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósomnak tényleg nem tűnik fel?

Anyósomnak tényleg nem tűnik fel?

Figyelt kérdés
Anyósomhoz 3 hete hazaköltözött a fia meg a barátnője a gyerekükkel.Azóta a csaj úgy jár kel ott mintha világ életében ott lett volna,vagy legalábbis a sajátja lenne.Nem csinál semmit,anyósom mos,főz takarít rá.Semmit nem segit.tegnap elmentünk haza kicsit beszélgetni ,és akármerre mentem jött utánam,hogy menjek onnan meg mi a francért vagyok ott utba vagyok.én 8 éve vagyok a családban ömeg az első honapban "becsuszott babát"mondott amit csak 18 hetesen tudott meg állitolag.a gyereket is lepasszolta és felment telefont nyomni meg feküdni.Anyósom lehet nem veszi észre vagy fia miatt nem akar szólni?meddig mehet ez igy? Én nem birnám elviselni.
2016. febr. 29. 14:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

Nem neked kell elviselned, úgyhogy relax.


Kicsit nekem versengésszagú a dolog, féltékeny vagy az új menyre, hiszen te már évek óta a család része vagy, ő meg "csak" egy becsúszott babával jön, mit képzel ez?


Szerintem hagyd, nem a te dolgod.

2016. febr. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%
Addig mehetnek így a dolgok, amíg anyósodnál nem telik be a pohár. Ez rájuk tartozik. Ne szólj bele.
2016. febr. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
22%
Igen, nyisd fel a szemét!
2016. febr. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%
Es ez teged miert zavar? Majd ha anyosod is igy erez, akkor majd valtoztat. Mar ha van min, mert en azert nem vennek ra merget, h minden ugy van, ahogy te leirtad.
2016. febr. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
70%
Ha anyósodnak megfelel akkor téged az miért zavar ?Féltékeny vagy hogy ő csak úgy oda ment és nem kell semmit csinálnia ? ÉS miért zavar ,hogy becsúszott e a baba vagy nem ? Gondolom nem kaptok mar kellő anyagi támogatást vagy féltek hogy nem fogjátok kapni továbbra anyósodéktól ?Kicsit fura ,hogy téged ez ennyire megvisel,hogy ide ki írod ...
2016. febr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%

anyós dolga.

ha ő eltűri akkor magára vessen

2016. febr. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 rrrrrreennnnn ***** válasza:
76%

Pont semmi közöd hozzà, hogy anyôsod mit csinâl. Nekem is gyanûs, hogy nem minden ûgy van, ahogy leìrod.

Miért zavar ez a helyzet??? Nem a te lakàsod, nem a te főztödet eszi a làny, nem te takarîtasz...

"én nem bírnàm elviselni"

Ki kérte, hogy te viseld el?

2016. febr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
90%
nálunk is az van hogy sógorék összehozták a gyereket és azóta péntektől vasárnapig ott eszi őket a fene (néha már csütörtökön is),ezalatt a nagyszülők babáznak ők meg terpesztik a feneküket a kanapén, anyós főz rájuk és a többi. De ez ügyben meg sem nyikkanok, mert após és anyós a hülye, hogy nem áll ki magáért és talán nem is akarja :S... Persze ha nincsenek ott a sógorék akkor meg panaszkodnak, hogy fáradtak,de akinek nincs annyi esze hogy nem szól magáért az meg is érdemli. Ahhoz nincs közöd miért lakik ot és becsúszott e a gyerek,de ahhoz nincs joga, hogy beleszóljon éppen holvagy és társai, ilyenkor elküldheted melegebb éghajlatra.
2016. febr. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%

Igazából ez teljesen anyósod dolga. Simán lehet, hogy jól ki tud jönni vele, és örül hogy unokával ajándékozza meg.

Tökre meg tudom érteni, ha pl. egy anyós úgy dönt hogy inkább egy lustább, szolidabb,simulékony, irányíthatóbb nőt visel el könyebben, mint egy nagyszájú, önérzetes, mindent jobban tudni akarod, minden felett ítélkezőt (persze ez csak két szélsőséges példa).

2016. febr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nem zavar egyáltalán lehet inkább bánt mondjuk lehet inkább páromwt kéne bántania,hogy minket egy egyszerü ebédre nem hív meg.ha hazamegyünk annyit mond fiam egyél ezt,egyél azt.de én mintha levegő lennék.nem értem miből gondolod,hogy kamuzok? Nem.féltékenység inkább bánt,hogy megmondja mit csináljak,hova merre menjek hogy neki jo legyen.a kisfiú tényleg mindegy becsuszott e vagy nem,de amikor az én 2évesemhez nem jönnek,mert nem érnek rá mert a Gáborka meg Andi hazaköltözött azért eléggé bántó.
2016. febr. 29. 16:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!