Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan sértődött meg anyósom?

Jogosan sértődött meg anyósom?

Figyelt kérdés
Anyukám facebook idővonalára kiraktam egy képet, amin a 6 hónapos kislányommal van és írtam is mellé,hogy milyen jó nagymama és anyuka. Anyósom ezen vérig sértődött 1 hónapja nem is beszél velem, férjemnek mondta,hogy nagyon megbántottam őt ezzel.Nagyon szívesen írtam volna neki is pár szót,de ő ilyen kirakat nagymama. Egyszer jött látogatni a kislányomat, felé se bagózik egyébként.

2016. márc. 9. 15:29
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó!! Mi is túl estünk a múlt hónapban a kislányom első névnapján. Természetesen anyósomnak fingja sem volt,hogy mikor van neki, de a facebook kisegítette. Gondolom látta,hogy sokan írtak az idővonalamra,így ő is írt este 11.-után :D Komoly anyósod van neked is, de nem is az a lényeg,hogy mint anyós hogy viselkedik, inkább,hogy mint nagymama,hogyan teljesít. Remélem a gyerkőceiddel legalább a másik nagymamájuk többet foglalkozik!! :)
2016. márc. 12. 18:18
 12/12 anonim ***** válasza:
Hát nagymamaként is szuper! Első számú közellenség lettem, amikor megkértem, hogy mosson kezet mielőtt hozzányúl az 1 hetes babámhoz! Személyes sértésnek vette, hogy merek én ilyet mondani neki? Ő felnevelt 2 gyereket! Bár igaz, hogy a kisebbik, majdnem éhen halt csecsemő korában, mert le se sz*rta, mennyit eszik a gyerek, nem sír, akkor nincs baja! (Tápszeres volt hozzáteszem, tehát látta!) A kisfiammal úgy beszél, mintha egy csöves lenne az utcán, mert fiúnak született! Borzalmas nézni, amikor odamegy hozzá, nyújtja a kis kezét, hogy vegye fel (1,5 éves) ő meg ilyen lekezelő hangon azt mondja neki: "Mit akarsz öcsém? Vegyelek fel?" Persze minden megváltozott azóta, mióta megszületett az unokahúga gyereke! Most 15 hónapos, lány és 3 hónapos korától, hétfőtől péntekig, reggel 9-től délután 4-ig le van passzolva neki a gyerek! Az anyja lesz*rja, mert ő fiút akart, a szerencsétlen meg lány lett! Anyós meg azt csinál vele, amit akar! Sajnos az én anyukám meg messze lakik tőlünk (ő Pesten, mi vidéken) és imádja őket(nem érdekli, hogy az egyik fiú, a másik lány!), de ritkán tudunk találkozni! És nem felejti el a névnapjukat sem! :)
2016. márc. 13. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!