Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy bírjuk apòsomat...

Hogy bírjuk apòsomat jobb belátásra?

Figyelt kérdés

Próbálok rövid lenni. Sogornőm (férjem huga) 3 gyerekkel együtt kénytelen volt otthagyni az apjukat, mert a viselkedése kiborito, hazamentek anyòsékhoz, ahol már így is 6an laknak 80 nmen. Sogornőm közben munkát talált, ahol sokszor 12ezik, közbe ügyvéddel rendezi a válást, meg pakolja a maradék, 20 évnyi lomot, mindezt 20 kmes ingázással. A probléma az, hogy így a két kisebb ikerfiu, akik a dackorszak közepén járnak rámarad a majd 60 éves anyosomra egész nap, bölcsi nincs a faluba. Ő még csak csak bír velük, de estére lepasszolja apósomnak, amíg ő vacsorát csinál, vagy leckét ellenőriz a nagyobbnak. Mi úgy értesültünk, hogy apos ilyenkor nem bírja a hisztit és felpofozza a két éves gyerekeket. A nagyot is elverte már, ő 8 éves, azért mert visszabeszélt. Gyakorlatilag mióta ott laknak, majdnem minden nap van verés. Apos egyébként egész nap dolgozik, este 7 re ér haza, tehát egyáltalán nem vesz részt a nevelésben. Az mondjuk igaz, hogy 3an kiakasztjak az embert, de akkor sem hiszem, hogy negyed óra alatt hogy jár el ennyire a keze. Anyósom nem szól semmit, örül, hogy nem rá marad kivételesen a fegyelmezés.

Mondtam férjemnek, hogy nagyon helytelennek tartom, amit tesz, így a válás közben, nem elég az, meg költözni is kellett, a papa meg minden nap veri a hisztis kölyköket. Azt mondta rá, öreg már ehhez és türelmetlen. Sogornőm meg egyáltalán nincs is tisztában semmivel, egész nap szaladgál, hogy mindent elintézzen. Nekünk is van egy lányunk, többször mondta anyósom, hogy menjünk ki aludni, de a papatol tartok. Mondjuk eddig vele se volt gond, amíg csak a hétvégén unokázott.

Aggódom a gyerekekért, mert ez egy kényes időszak. Hogy mondjuk meg neki, hogy elpitsázás helyett másképp banjon vele?


2016. márc. 10. 15:52
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem értem, a költözést miért nem lehetett egyszerre megejteni? Egy költöztető cég jutányos áron elintézi, még pakoló embereket is lehet fizetni 2-3000 forintos óradíjjal. Nem értem....
2016. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
"a legutolsó dolog most arra figyelnie mit kapnak otthon a gyerekei." - na ez gáz.... én nem tudok annyi felé szakadni, hogy nem ez volna az első, pedig váltam is meg volt sok macera az életemben.
2016. márc. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!