Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós probléma, mit tegyek?

Anyós probléma, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Anyósékkal együtt lakunk( kényszerhelyzet) de külön főzök magunkra ő szintén külön.Vettünk múltkor több csirkemellett lefagyasztottam,most elő vettem,h csinálok belőle szaftos husit,a megmaradt rizshez.párom is inkább ieneket szeret,erre megyek ki enni és nekem állít hogy ugye nem szotét vagy affélét csinálsz belőle mert az pazlás,csirkemellet rántani kell.Tudni kell róla h ő disznóhusiból csak gulyást csinál,meg néha vadast de tele van mócsinggal,csibe meg csak rántva vagy paprikás csibe.Rántani nemakarom,mert tegnap volt rántott husi,meg olyan kaja kell ami max 1 óra alatt kész és marad holnapra mert időm nem lesz főzni.Szetintetek is neki van igaza h csak rántva jó,meg hogy inkább tegyem vissza fagyasztóba ugyhogy már félig kiolvadt,h megmaradjon húsvétra.Mobdtam neki h addigra veszek.Minek szól bele ha nem ő vette?
2016. márc. 14. 12:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
84%
Neked teljes mértékben igazad van. Úgy készítsd el ahogy te szeretnéd ne szóljon bele mindenbe! Felnőtt el tudod dönteni hogy úgy finom-e vagy sem! Állj a sarakadra és mond el a véleményed! !
2016. márc. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
En tennek ra magasrol hogy mit mond az anyós.kulon foztok akkor minek szól bele? Fozzon azt amit o akar meg teis!
2016. márc. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
11%

csak jót akar nektek.

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

HA külön konyhán vagytok, akkor semmi köze ahhoz, hoyg miböl mit fözöl.

A férjednek szólj, hogy állítsa le, hogy ne neked kelljen veszekedni az anyóssal.


Ha azután is beleszól, hogy a férjed beszélt vele, akkor viszont te rendezd le a következökben udvariasan, de határozottan.

2016. márc. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki h nemakarom rántani,meg hogy olyan kell ami hamar kész és marad is másnapra.erre elkezde h akkor tegyem vissza és vacsi lesz valami,de ha páromnak melóba nemteszek főtt ebédet akkor kiakad,meg mondta h másnap csinál a kisgyerekének( páromnak) kelt.de én azt nemeszem meg meg párom se rajong érte.
2016. márc. 14. 13:14
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Mosolyogva, nyugodtan megmondod neki, hogy köszönöm a tanácsot, de mi szaftosan jobban szeretjük. És otthagyod. Nem értem, ezen mit lehet problémázni, ha nem úgy csinálod a húst, ahogy ő mondja, akkor kitör a háború? Vagy miért olyan nagy gond, hogy ilyeneket mond? Egyik füleden be, másikon ki. Meg lehet köszönni udvariasan a tanácsot, megfogadni nem kell.
2016. márc. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
91%
lakástakarék.
2016. márc. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Nem kell leállni vele vitatkozni, meg magyarázkodni, max. megjegyzed, hogy "Zoli" (vagy ahogy a férjedet hívják) ezt kérte vacsorára.
2016. márc. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
89%

Ember! Ez nem probléma!


Beleszól, te leállítod, vagy azt mondod rá, hogy "Mi most erre éheztünk meg!". PONT!!!!!!! Vagy "Ne tessék beleszólni, tessék a saját tányérjába nézni!"


Téma lezárva, húsvétra veszel másikat. Ennnnnyiii...

2016. márc. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
79%
Vegyél egy nyelvtan szótárt is...
2016. márc. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!