Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Inkabb halgattam volna?

Inkabb halgattam volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos megsertettem az anyost! Van egy ket honapos kisfiam; tegnap nalunk volt anyosom es sogorom hat persze olbol olba vettek nincs ra alkalma hogy minden nap lassa; majd kiment elszini egy cigit mikor bejot elkeszte a pici kezet csokolni es en szoltam hogy inkabb csokolja akar hol csak ne a kezet mert azt azonnal a szajaba veszi; en ezzel nagyon nem akarttam ot megserteni de megis sikerult este kilenc uttan megszolalt hogy o haza kel menyen mert Snupi nem alszik ha o nincs othol (a kutyaja) na a parom haza vitte oket es mikor visszajot ram kerdezet hogy montam e valamit az anyjanak en vissza kerdezek miert mondot valamit ere a parom nem csak annyit hogy az en fiam aranybol van es hozza se lehet erni; montam neki hogy mi volt eggyet ert velem de sajnos sogorom nem irt ma hogy az o anyja ket gyereket felnevelt nehogy man en jobban tudjam mi jo es mi nem mint o! most mit tegyeki en nem akkartam rosszat csak feltem a babamat ti ere hogy reagalnatok?

2016. márc. 24. 13:29
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
32%

Abban igazad van, hogy a te gyerekeddel kapcsolatban a te szabályaid érvényesek, akárki akárhány gyereket nevelt fel. Akinek a gyerekkorában még tv sem volt, az a mobilinternet korában ne próbálja megmondani a tuttit.


De amúgy ez a cigi, meg fertőtlenítő kézmosás azért valljuk be egy kicsit túl van tolva. Mint a vasárnapi boltzár...

2016. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
70%

"Akinek a gyerekkorában még tv sem volt, az a mobilinternet korában ne próbálja megmondani a tuttit."


Ezen jót röhögtem, az anyós jó eséllyel max az ötvenes éveit tapossa, ti mégis mit gondoltok, mióta létezik televíziózás? És mit változtat a mobilinternet a gyereknevelésen?:D 25-30 éve se voltak markáns eltérések a maihoz képest az elvekben. Egyébként összességében tényleg többet tud a gyereknevelésről, mint a kérdező, más kérdés, hogy a saját gyerekéért mindenki maga felel, ő állítja fel a szabályokat. Ha a kérdező gyerekéhez csak full sterilen lehet hozzányúlni, akkor ezt illik tiszteletben tartani. Kéthónapos gyereket eleve nem is engednék ölből ölbe vándorolni, annak a babának az ágyában vagy szoptatáskor az anyja ölében van a helye, max apuka bolondozhat vele, ha ébren van.

2016. márc. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
16%
akkor okos szülők osszátok meg pontosan miért rossz az, ha bagós szájjal megpuszilja a kicsi kezét? és ne az legyen " mert ezt olvastam a nők lapjában cikk"-ből származó infó legyen hanem valami tényleges tudományos magyarázat
2016. márc. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
2%
vagyis a puszit még értem, hisz bármi lehet a nagyiban, influenza az akkori járvány, herpeszes lehet a szája vagy bánom is én, na de a bagóra mondani hogy juj:D nevetséges
2016. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
40%
Mondjuk mert kur*ára büdös és gusztustalan??? Nem elég???
2016. márc. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
32%
nem, nekem ez nem elég indok, hisz egész nap cigizett vagyis így is úgyis bagós lesz a nagyi.
2016. márc. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
38%
tehát most tiltsam ki a nagyit mert cigizik:D mivel leszokni nem fog és képes volt kimenni cigizni, ahelyett hogy a baba mellett pöfékelt volna, undorító :D
2016. márc. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
40%

Bar mar az is megjegyzést érdemelt, hogy ölböl ölbe vettek a babát, és hogy a nagyi még kint dohányzott is (és utana nem mosott fogat, meg dettolal kezet) és azzal a koszos-büdös szájával a Gyerek kezet puszilgatta.

Amúgy nincs baj a nagyival, csak hat ilyen buta-koszos öregasszony és így oda megy. Persze ha nem menne akkor meg az lenne a baj!

A lényeg hogy most van mivel foglalkozni, mert amúgy ugyan olyan unalmas nap lenne mint a többi.

2016. márc. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:
13as en nem szeretnem hogy akarmijen fertozest is elkapjon a babam vagy szerinted az normalis hogy a nagyi nyala a pici szajaba jut ennyi erovel akar szajon is csokolhatja nem? Es nem azt kertem tole hogy vegyen steril furdot csak annyit hogy ne csokolja a gyerek kezet! Es azt igen is elvarom mindenkitol hogy mosson kezet mielott a babahoz nyul hiszen meg semijen vedo oltast sem kapott!!!
2016. márc. 24. 16:54
 20/32 anonim ***** válasza:
56%

" Es azt igen is elvarom mindenkitol hogy mosson kezet mielott a babahoz nyul hiszen meg semijen vedo oltast sem kapott!!!"


Ne ezért várd el.:D BCG-t egyébként kapott, a nagyi pedig feltehetően nem terjeszt egyetlen nyavalyát sem, ami ellen be fogják oltani, úgymint szamárköhögés, torokgyík, merevgörcs, kanyaró és rózsahimlő.:-)

2016. márc. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!