Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Inkabb halgattam volna?

Inkabb halgattam volna?

Figyelt kérdés
Sziasztok sajnos megsertettem az anyost! Van egy ket honapos kisfiam; tegnap nalunk volt anyosom es sogorom hat persze olbol olba vettek nincs ra alkalma hogy minden nap lassa; majd kiment elszini egy cigit mikor bejot elkeszte a pici kezet csokolni es en szoltam hogy inkabb csokolja akar hol csak ne a kezet mert azt azonnal a szajaba veszi; en ezzel nagyon nem akarttam ot megserteni de megis sikerult este kilenc uttan megszolalt hogy o haza kel menyen mert Snupi nem alszik ha o nincs othol (a kutyaja) na a parom haza vitte oket es mikor visszajot ram kerdezet hogy montam e valamit az anyjanak en vissza kerdezek miert mondot valamit ere a parom nem csak annyit hogy az en fiam aranybol van es hozza se lehet erni; montam neki hogy mi volt eggyet ert velem de sajnos sogorom nem irt ma hogy az o anyja ket gyereket felnevelt nehogy man en jobban tudjam mi jo es mi nem mint o! most mit tegyeki en nem akkartam rosszat csak feltem a babamat ti ere hogy reagalnatok?

2016. márc. 24. 13:29
1 2 3 4
 21/32 acelsziv ***** válasza:
20%
20: Okosnak hiszed magad, de baromságot irkálsz.
2016. márc. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
63%
Akkor cáfold meg, érvekkel, ha nem esik nagyon nehezedre.:-)
2016. márc. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
55%

Nem éreztétek még azt, hogy ha egy dohányos közelében vagytok, rátok ragad a szag? Pl. fogjátok egymás kezét meg ilyenek...

Nyílván sok a pöfékelő, aki itt próbálja osztani az "észt" nem érzi a saját undorító bűzét, így ezt az egészet természetesnek veszi.

Van aki viszont érzékeny a kellemetlen szagokra. Nem fog leprát kapni a gyerek nyílván, de nem is egy kellemes dolog. Összefogdosol mindent..mész cigizni..a szádhoz is nyúlsz, aztán azzal a büdös, baktériumos ajkakkal mész puszilgatni a babát. Van akit ez zavar.

2016. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nyugodj meg,és ezen ne aggódj.Teljes mértékben igazad volt,a sógornődet meg állitsd le nem az ő gyereke ne pof....on bele.Anyósod meg duzzogjoncsak ameddig akar,ne érdekeljen,engem sem írdekelne.Attól ,hogy felnevelt 2 gyereket agyilag ugylátszik 0,meg a sógornőd is.Mond meg a te gyereked,a te szabályaid vannak,ha nem tetszik nemkell menni.És férjeddel beszéld meg mindenképp.Mutasd meg mit irt.Hidd el jobb az őszinteség,te semmit nem csináltál.
2016. márc. 25. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
19%
Nincs igaza. És jegeld is a kapcsolatodat vele, nem érdemli meg!
2016. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim válasza:
63%
nekem is anyósom es Aposom is folyton a kezet pusziljak főleg hogy Aposom dohányzik. Mar sokszor megharagudtak ha szóltam. Velünk laknak szóval elég szar a helyzet nálam. Én nem merek szólni csak csúnyán rajuk nézek, meg harakszok de annyi. Elég stresszben elek :(((
2016. márc. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
32%

sógor: "Nehogy már jobban tudd, mint anyám, ő már két gyereket felnevelt!"

te: "Igen, és abból a kettőből az egyik te lettél, nem véletlenül nem akarom a fiamat az ő elvei szerint nevelni..."

2016. márc. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
nem irttam vissza neki szijjon gazt!!!
2016. márc. 25. 18:05
 29/32 A kérdező kommentje:
26os nagyon sajnalom a hejzeted remelem minnnel hamarabb el tudtok menni drukkolok neked!!!
2016. márc. 25. 18:08
 30/32 anonim ***** válasza:
46%

Hát, lehet lepontozni, de én részben megértem anyósodat. Nekem is nagyon furcsa látni, hogy a mostani anyukák kb. steril burokban nevelik a gyerekeiket, olyan szinten túlféltve, hogy az már a nevetségesség határait súrolja. Ebből lesznek a "nyomi", állandóan betegeskedő, mindenre allergiás gyerekek, akiknek az immunrendszere nulla (az ugyanis steril, vagy "túl tiszta" környezetben nem tud kifejlődni).


A sértődés emiatt viszont nem jogos, sőt... meg lehet a véleménye (magában!), de kutya kötelessége tiszteletben tartani, hogy a TE gyerekedről van szó, tehát az lesz, amit TE mondasz. Pont.

(Ez az "ő már felnevelt x gyereket, jobban tudja"-duma pedig egyenesen vérlázító. Mondtam is anno a menyemnek, hogy ha véletlenül ilyesmire utalgatnék, küldjön el a bús 3,14-csába. Még nem tette meg... xD)

2016. márc. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!