Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Tartok az anyóstól! Mit lehet...

Tartok az anyóstól! Mit lehet tenni vele?

Figyelt kérdés

A párommal való kapcsolatom nem indult komolynak, eleinte nem foglalkoztunk egymás családjával, csak bemutatás volt mivel ő az anyukájával él és én is a szüleimmel, tehát elkerülhetetlen volt.

Aztán a dolog elmélyült, komolyan tervezünk egymással és aránylag sokat vagyunk nálunk, aminek a következménye, hogy sokkal jobb a párom kapcsolata a szüleimmel mint az enyém az ő anyukájával.

Nincs konkrét gond közöttünk, de én nagyon hűvösnek és távolságtartónak érzem mikor ott vagyok, így nem is szoktam sokat tartózkodni a közös helyiségekben, mert kényelmetlenül érzem magam emiatt. A párom viszont néha szokta mondani, hogy az anyukája féltékeny, hogy többet vagyunk nálunk. Én próbáltam nyitni felé, de csak egyszavas válaszokat kaptam mindig, így elmegy az ember kedve. Legutóbb azon akadt ki az anyukája, hogy csomagolt ételt a páromnak munkába, mert úgy volt, hogy tőlünk megy dolgozni.


Mit lehetne tenni? Nem akarok feszültséget, de nem érzem jól magam náluk... még 1 évet kell kibírnunk és megtudjuk venni a közös lakásunkat.

Kicsit félek a jövőtől, hogy nem lesz jobb a kapcsolatunk, sőt...


2016. ápr. 5. 12:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Az édesanyám csomagolt ételt neki *
2016. ápr. 5. 12:16
 2/3 anonim válasza:
84%
probalj meg vele beszelni, ha nem megy szard le kit erdekel
2016. ápr. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
87%
Ezt a dolgot én a barátomnak mondanám el. Ő ismeri az anyját, valamint ő tudja igazán megmondani, hogy miért nem hív át olyan gyakran hozzájuk, mint te őt hozzátok. Lehet, hogy oka van annak, hogy ritkán hív át és inkább nálatok van. Talán nincs túl jóban az anyjával. Ezt viszont nekik kellene intézni elsősorban. Nem tudom, mi a gond közöttük (ha van egyáltalán gond), de ha azt rendeznék, akkor valószínű, hogy az anyja is barátságosabb lenne és sűrűbben tudnátok náluk is lenni.
2016. ápr. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!