Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyos kaphat felugyeleti jogot?

Anyos kaphat felugyeleti jogot?

Figyelt kérdés

A lanyom szuletese utan, nem tudttam hova menni, az en szuleim nem engedtek haza a babaval, nagyon haragudtak, hogy fiatalon teherbe estem! Azt mondtak vetessem el, vagy adjam az apjanak, de oda ne vigyem! Anyosom megengedte, hogy szules utan oda koltozzek, de nagyon rossz volt a viszonyunk mindennap veszektunk, nem birtam elviselni es egy nagyobb veszekedes utan haza mentem (tobbszor is volt mar hasonlo) hogy kicsit megnyugodjak. Masnap viszont nem engedett be a hazba es azt mondta rendort hiv ha nem megyek el. A picit nem vittek oviba, most 4 eves es kotelezo lenni oviba jarnia. A parommal sem tul jo viszonyom, nem veszekszunk, inkabb csak ugy erzem nem szeret es csak eltur, soha nem hivott hogy menjek visszak inkabb olyan erzesem volt mindig hogy neki mindegy, talan jobb is ha nem vagyok ott.

Anyosom azt momdja nem adja vissza a kicsit, mire is adna?

Az igaz, hogy mivel a parom apasagi nyilatkozatott tett es a pici lakcime ott van, ezert nem vihetem magammal? 6oraban dolgozom, a fizetesem keves, de a baratnom kiadna az egyik szobajat ahova ideiglenesen mehetnenk, kesobb talan mamamhoz (messze van, nem szivesen koltoznek oda).

Mit tehetek, hogy visszakapjam? Rendorseg? Vedono? Gyamugy?

Sajnos ugyvedre jellenleg nincs penzem


2016. ápr. 8. 08:45
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
46%
A gyereknek a biztonság a jó. Ez inkább jelenti ebben a kérdésben anyós, mint a mérgében idonkent lelepo anyat
2016. ápr. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
59%
Milyen izgi, ha apának lesz teli a töke, és megy el az anyjához, kocsmába, haverjához, azt nem lelépésnek hívjátok.
2016. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
38%
Az is lelepes, utolsó. De nézz már magadba, te melyiket ítéled el jobban, ha az anya lép le, vagy az apa?
2016. ápr. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
76%
Mindkettőt egyformán. Mindkettő szülőnek egyforma jogai és kötelezettségei vannak. A vaginádtól nem leszel több, a péniszedtől nem leszel kevesebb.
2016. ápr. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 anonim ***** válasza:
30%

nem kaphat 2 egésséges dolgozó szülöje van a gyereknek mi a francért kapna a nagymama felügyeletett

kapd már össze a pi'ádat

elhozod a gyereket és elköltözöl

apukának esze ágában nincs nevelni a gyereket,

veled meg nem akar együt maradni mert fiatalon lebabáztál

2016. ápr. 8. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/47 anonim ***** válasza:
22%

Egyesek szerint vitatható ugyan hogy az anyuka otthagyta a gyereket a mamánál/apánál de semmi joguk nincs eltiltania tőle. ha nem engedik a gyerek közelébe rendőrség,ennyi.

Van valami fejlemény kérdező?

2016. ápr. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
32%
1 éjszakára a nagyiékra hagyta a gyereket nehogy már ez bármi jogot adjon a gyerekre ácsingozó unatkozó nagymamának
2016. ápr. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!