Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg a leendő...

Hogy mondjam meg a leendő anyósomnak és sógornőmnek hogy nincs kedvem velük menni wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy duci vagyok, 164 centimhez 73 kg vagyok. És menne a párom egész családja, a szülei, a testvére és annak a férje, és a férj családtagjai.

A sógornőm szép vékony, a barátja ki van gyúrva, nagyon jól néznek ki. Én és a párom ducik vagyunk, de nyilván a páromat már látták, plusz férfi, fel sem tűnik senkinek. De én vagyok az új lány, meg sem mernék előttük mutatkozni fürdőruhában :( Még a párom sem látott fürdőruhában, este az ágyban meg nem látszik minden ugye :S

Amúgy csinos vagyok felöltözve, nagyon sokat adok magamra, de mégiscsak van hasam ha leülök illetve a combjaim is vastagak :S

De mégis hogyan mondhatnék le egy ilyen családi meghívást? Egy hónap múlva mennénk, odáig nincs esélyem se lefogyni :(

24/N


2016. ápr. 13. 20:21
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, nekem pont fordított helyzet volt, mikor szilveszterkor elmentünk wellnessezni... nagyon vékony vagyok, sajnos ilyen az alakom, anyósom és a párom húga pedig többször megjegyyezték, hogy kiállnak a bordáim, meg egyek többet, meg hogy olyan vagyok, mint egy menekült. Ha tudtam volna, hogy ez lesz, hát én is inkább kitalálok valamit, mert végig kellemetlenül éreztem magam, második nap már be sem mentem a medencébe, csak a nyugágyban üldögéltem (szigorúan fürdőköpenyben). Akkor meg az volt a baj ugye, hogy miért nem használom ki a lehetőséget, hogy itt vagyunk...


Én szerintem azt mondanámhogy hajlamos vagyok elkapni fertőzést ilyen helyeken - ezt mindenki megérti, és elég intim téma ahhoz, hogy ne firtassa senki. De persze megpróbálhatod őszintén is elmondani nekik, hogy nem vagy túl magabiztos, ez még akár szimpatikusnak is hathat.

2016. ápr. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
24%

"akik itt ájuldoznak, nem láttak még latinos alkatú, dögös nőt."

Dehogynem. De az maximum(!) ugyanannyi kiló, mint amennyi centi, mínusz 100. Tehát 164centisen, 64 kilósan még lehet dögös valaki. Főleg ha sokat sportol, de cicis-csípős-popsis alkatilag. Valahogy úgy hiszem, a kérdező nem ez a típus.. inkább egy puhány, soha semmit nem sportoló (jaj, kövér vagyok, nem megyek úszni, nem megyek edzőterembe, ha lehet csak otthon ülök és édességgel vígasztalódok) jellegű lány lehet. S ebben ne erősítgesd, mert nagyon nincs ez így jól, csak szenved.

2016. ápr. 13. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
82%
Én kizárt, hogy mennék. Kitalálnék valami jó kifogást, de tuti le nem vetkőznék. Más könnyen ad olyan tanácsot, hogy persze, menjen, nehogymár lemondja, de az én adataim 5 cm eltéréssel (169cm vagyok) megegyeznek. Nincs az a pénz, amiért mutogatnám magam. És nem, tudom hogy nem a hájamat nézegetnék, de mivel a súlyom miatt eleve nem érzem jól magam ruhában sem, nem csinálnék magamnak egy-két kínlódással teli napot. Egy fürdőruha majdhogynem annyit takar, mint egy alsónemű. Ha a kérdező párja világosban nem is igazán látta már a kérdezőt, mert szégyenli a testét, akkor a nagy család előtt mégis hogy vetkőzne le. Én elmennék akkor, amikor lefogytam. Le lehet pontozni, de én magamból indultam ki.
2016. ápr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
81%

Csak nekem tűnt fel az a mondat, hogy a párja sem látta még? Mert hogy este nem látszik minden..na ez itt a baj.


Ha valaki annyira elégedetlen magával, hogy nem mer mások előtt egy fürdőruhára levetkőzni, és képes olyan programot lemondani amit egyes emberek meg sem engedhetnek maguknak, akkor miért nem képes tenni érte valamit hogy jól érezze magát a testében? Mindjárt itt a nyár, egész nyáron 40 fokban bent fogsz tespedni, mert szeptembertől-júniusig képtelen voltál diétázni és mozogni kicsit? Elég érdekes.


Szerintem kérdező 2 órát áldozz arra, hogy elolvasol sok egészséges életmód és mozgásról szóló cikket, hogy mit hogy kéne csinálni, mit kéne enni (nem sztárdiétákat..) és kezdd el holnap. 4 hét alatt pont 4 kilót tudsz fogyni, de mivel nagyobb a felesleg, lehet lesz az 5-6 is. Máris csak 68 kg leszel, valószínűleg egy fokkal jobban fogsz tetszeni magadnak. Aztán folytatod és nyárra teljesen ki leszel békülve magaddal. Ennyi. Aki ennyit nem bír megtenni magáért, az gyenge.

2016. ápr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%
12-es, te nagyon el vagy tévedve. Voltak ilyen paramétereim, mint a kérdezőnek, szülés után pár hónapig. Nyár elején szültem, augusztusban mentünk strandra, mászkáltak utánam a pasik rendesen (nem lerobbant középkorúak vagy öregemberek:-)). Hosszú combom van, 90 centis mellbőségem, alig látszott rajtam az a plusz 10-12 kiló. Lefogytam persze, ahogy a kérdezőnek is tanácsoltam, de ne csináljunk már úgy, mintha ez valami rettenetes, vállalhatatlan fölösleg lenne, és az ilyen kizárólag csadorban mutatkozhat az utcán, a strandról pedig ne is álmodjon. Nem kell átesni a ló túloldalára, és rengeteg nőt megnyomorítani azáltal, hogy iszonyatos komplexusokat plántálunk beléjük.
2016. ápr. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
94%

Attól, hogy valakin van felesleg, még nézhet ki jól... nem mindenkinek a vékony/sportos tetszik, sőt.

És nem, a 165/65 nem cicis-bögyös kategória, az inkább átlagos, sőt, abban a súlytartományban szoktak vékonyak, de löttyedtek lenni. A kilók nem jelentenek semmit. Meglepődne a sok okoska, ha ráállítanának 100 random kiválasztott, különböző alkatú nőt egy mérlegre.

Szerintem a 164/73 még bőven vállalható.

Az is igaz, hogy a ruhával le lehet csalni pár kilót, de azért megvakulni nem fognak tőle, nyilván eddig is észrevették már, hogy nem vagy kifutómodell, kedves kérdező. Pláne a poci miatt, azt semmilyen ruhával nem lehet eltüntetni.

Azzal is egyetértek, hogy nagyon nagy baj, ha még a barátodnak sem merted megmutatni magad. A súlyodtól függetlenül, ti együtt vagytok, szeretitek egymást, szexeltek... miért szégyelled magad előtte? Nem hülye, hacsak nem kéz nélkül nyomjátok, akkor már észrevette az extrákat, és valószínűleg semmi gondja nincs vele.

A rokonságról meg annyit, hogy nem mások véleményének kell élni. Ok, ők sportosabbak, te meg nem. És? Nem hiszem, hogy kinéznének, vagy beszólnának, sőt azt sem hiszem, hogy különösebben a te súlyoddal akarnának foglalkozni. Nem bujdoshatsz egész életedben az emberek elől, csak mert kicsit husi vagy.

DE ha ennyire durván nem vagy elégedett a testeddel, akkor holnap reggel első dolgod az legyen, hogy felöltözöl és kimész futni, aztán tornázol egy órát, napközben pedig odafigyelsz az étkezésedre. És ezt ugyanígy minden nap. Ha ügyes vagy, még akár 1 hónap alatt is elérhetsz komoly eredményt. De ha csak picit, az is adni fog annyi önbizalmat, hogy meg merj jelenni mások előtt, és főleg, hogy tovább folytasd. Ha már észreveszik rajtad, hogy igyekszel, akkor még büszkék is lesznek rád. Itt a lehetőség, a motiváció, hogy elkezdd. Hajrá! És sose szégyelld magad!

2016. ápr. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam 163 centihez vagy 84 kiló, sosem volt bajom strandon, nyaraláskor, a párom előtt világosban meztelenül, sehol. Jó, ha az ember élvezi az életet s nem parázik azon, hogy hogyan néz ki. Simán mennék, az tuti s jól érezném magam :) Aztán lefogynék, kigyúrnám magam, amennyire tudom s még jobban érezném magam.


Érdekes, hogy a párod sem látott normálisan meztelenül, ha nem tök sötétben vagy az ágyban, akkor szerintem látszik a háj rendesen, de akár érződik is... Hm.


Ahogy már írták, azért ruhában is sok látszik, kétlem, hogy nagyon meglepődnének. Azért egy jó fürdőruha s amit írtak, hogy szedj magadra színt meg ilyenek, az nem tűnik rossz ötletnek...

2016. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
97%
Az fura nekem, hogy ennyire fontos a kérdezőnek a kinézete, de eddig valahogy mégsem tett érte... Jó, nem nagyon furcsa, nekem is megvannak a magam ferde dolgai... De azért mégis. Ha nem magabiztos így s szeretne karcsúbb lenni, akkor tegyen érte...
2016. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
70%

Előbb-utóbb túl kell esned azon, hogy látni fognak kevés ruhában, fürdőruha, rövidnadrág stb., ha ez a kapcsolat tartós marad. Szedd össze magad, és fogadd el a tested. Ha a párod szereti, más véleménye ne érdekeljen. A párod is lesz...ja, hogy a többiek csinosabbak.

Azt mondjuk, nem értem, az ágyban, hogy nem látszik minden. Ti felöltözve szexeltek?

2016. ápr. 13. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
De menj ,legyen kedved menni.Lássák nem árulsz zsákba macskát.Vigasztaljon amig tényleg csupa háj nők nem zavartatják magukat bikinibe,sőt láttam olyant is jó nagy kufferen még a seggébe is gyűrte tanga szerűen a bikinit alsót.Addig te se zavartasd magad.ha bunkó modón be szolnának,frappáns modón de viccesen szereld le őket.Szedd össze magad jó buli lesz!!
2016. ápr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!