Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Hogy mondjam meg a leendő...

Hogy mondjam meg a leendő anyósomnak és sógornőmnek hogy nincs kedvem velük menni wellness hétvégére?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy duci vagyok, 164 centimhez 73 kg vagyok. És menne a párom egész családja, a szülei, a testvére és annak a férje, és a férj családtagjai.

A sógornőm szép vékony, a barátja ki van gyúrva, nagyon jól néznek ki. Én és a párom ducik vagyunk, de nyilván a páromat már látták, plusz férfi, fel sem tűnik senkinek. De én vagyok az új lány, meg sem mernék előttük mutatkozni fürdőruhában :( Még a párom sem látott fürdőruhában, este az ágyban meg nem látszik minden ugye :S

Amúgy csinos vagyok felöltözve, nagyon sokat adok magamra, de mégiscsak van hasam ha leülök illetve a combjaim is vastagak :S

De mégis hogyan mondhatnék le egy ilyen családi meghívást? Egy hónap múlva mennénk, odáig nincs esélyem se lefogyni :(

24/N


2016. ápr. 13. 20:21
1 2 3
 21/28 Meknes ***** válasza:
29%
Én tökéletesen megértelek.Nem vagyok duci de én sem vagyok elégedett magammal.Ruhában csinosan tudok kinézni,de a fürdőruhát én is kerülöm.Nem szeretek strandra járni és a wellness is kizárt.Én kellemetlenül érzem magam ha le kell vetkőzni.Ha a helyedben lennék én valami betegséget színlelnék,hogy ne kelljen mennem erre a hétvégére.Vagy megbeszélném párommal,hogy ez kellemetlenül érint és nem szeretnék levetkőzni.Párod pedig segíthetne neked,mondjuk kitalálhatnátok valami olyasmit is,hogy kiütéseid vannak a derekadon és az orvos nem javasolja a fürdést ilyen helyen.Így ha szeretnél velük tudnál menni de nem kellene levetkőznöd.Sétálnál,megnéznéd a helyet,pihennél,stb.Ha pedig egyáltalán nincs kedved menni akkor játszd el hogy nagyon rossz a közérzeted,sőt még orvoshoz is elmehetsz hogy hihetőbbnek tűnjön.Így anyósodék sem sértődhetnek meg és neked sem kell kellemetlenül érezned magad.Átérzem a helyzeted,könnyen beszél és könnyen érzi jól magát akinek jó alakja van.
2016. ápr. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
49%
Én 166/80 kg vagyok, ugyanúgy járok strandra, wellnesselni mint mindenki más, ráadásul normál, 2 részes bikinim van. A férjem így ismert meg, aztán így is vett el, szeret engem is és a testemet is, és én is szeretem magamat. Egyáltalán nem érdekel, ki hogyan vélekedik rólam. Ilyen vagyok és kész. Akinek nem tetszem, majd nem fog nézegetni. :) Mondjuk én mindig is ilyen alkat voltam, nem tudom, hogy te az utóbbi időben szedtél fel pár kilót valami miatt, mert akkor megértem ha ennyire zavar. 1 hónap alatt le lehet adni 2-3 kg-ot, és ha heti szinten 3-4 alkalmat mozogsz valamit, hidd el, 1 hónap alatt is formálódsz, hiába nem látszik meg súlyban a mérlegre állva. Egyébként biztos vagyok benne, hogy a párod családja is tisztában van vele, hogy nem egy modell alkat vagy, hiszen láttak már ruhában is. Akkor mitől tartasz? Szerintem senkit nem fog érdekelni, hogy éppen vastagabb a combod vagy sem. :)
2016. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
17%

Tényleg elég dagi vagy, de azért nem az a kategória, aki ne mehetne el strandolni vagy fürdeni.


Vegyél egy egyrészes fürdőruhát, mostanában divatos, és azzal a legproblémásabb rész, a has eleve el van intézve.


Egyébként meg fogyj le, ha ennyire szégyelled magad, az önértékelésednek nagyon jót tenne. Mi értelme hájasnak lenni, ha csak rosszul érzed magad tőle? Kb. 13 kilótól kéne megszabadulnod, és máris normál súlyban lennél. Ezt heti 2 sportolással és életmódváltással egy év alatt lazán el tudod érni...

2016. ápr. 14. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
30%

5 hete szültem, még van hasam, előtte nem így néztem ki. Így bele tudom élni magam a szituba. Én megmondanám nekik, hogy nem tudom/akarom mutogatni magam és engem zavar, hogy hogy nézek ki (nyilván még nem is mehetnék, de úgy értem, ha később lenne).


Mondhatja bárki, hogy dehát ne törődj vele, ha téged frusztrál, nem fogod magad jól érezni ott. És ha ezentúl teszel magadért, az egészségedért és az alakodért, akkor majd legközelebb el tudsz menni. Szerintem az őszinteség mindig a legjobb út, egyszerűen meg kell nekik mondani az igazat.


(bocs, ha hormongond, csak azért gondolom, hogy nem az, mert írsz a gyors fogyásról, abból gondolom, lehetséges a fogyás).

2016. ápr. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
50%

egy hónap rengeteg idő. ez alatt be tudsz állítani magadnak egy kb. 150 g szénhidrátos diétát (vannak minták a neten), beiktathatsz heti 2-3 alkalomnyi 1 órás edzést, 1-2 szolit. már ez sokat segítene, legalább 4 kiló (de szerintem inkább több) lemenne.

valaki javasolta a tankinit, mint fürdőruha-fazont, abból egy sötétebb színű előnyös lenne.

2016. ápr. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
77%

Rohadt nagy közhely, de nem a kilók kellene, hogy jelentsék a jó közérzetet vagy a boldogságot. Nem torodom vele en sem. Akinek nem tetszik, ne nézzen, de en nem mások miatt megyek, hanem hogy en jól érezzem magam.

170 cm vagyok es 88 kiló.

2016. ápr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

tessék, ilyen is lehet valaki ezekkel az adatokkal:

[link]

[link]

[link]


Kérdező! én is utáltam strandra menni világ életemben, tavaly vettem egy tankinit, életem egyik legjobb döntése volt! Menj el, próbálj fel egyet, csak hogy lásd, milyen!


Hasonlóm van, mint a modellen:

[link]

2016. ápr. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Megértelek...èn igaz 175cm vagyok 59-60kg, hosszu labak. De ha hizok rogton hasra, derekra megy (csaladi vonas :S) a mellem sem nagy szóval utalok leoltozni a hasam miatt :(
2016. ápr. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!