Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyós néha le "kva anyázza a...

Anyós néha le "kva anyázza a gyerekemet, ti mit reagálnátok erre?

Figyelt kérdés
Néha mikor olyan kedve van akkor szó szerint előttem anyázza a gyerekemet, egyébként is fura egy nő és én úgy érzem hogy nem poénból mondja neki hanem már csak azért is... Jogos lenne ha közvetlen anyázáz után én erre azt mondanám a gyerekemnek hogy a k.va mamádat...? :D rohadt idegesítő..

#Anyós szid a gyereknek
2016. ápr. 16. 23:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
9%
Volt egy kislanyod?! Kifejtened ezt? Mellesleg nem ertem miert akarsz leereszkedni az anyosod szintjere..az a gyerek is igy fog beszelni hamarosan..ha az en gyerekemmel beszelne igy (barkirol legyen szo) tudvan h a gyerekekre minden gyorsan "ragad", kihajitanam es tobbet nem hogy johetne.
2016. ápr. 17. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
19%

Hárpia, tapló öregasszony...


A te szádat is ki kellene mosni. Elég szánalmas, mikor egyik mocskos szájú akarja számon kérni a másikat.

Sosem káromkodtam gyerek előtt (sem), más anyját sem szidom. Mondd meg neki, hogy msma, legyen kedves befejezni.

2016. ápr. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
29%
Azt csak most olvasom, hogy a gyerek visszaszólt... Na, ezt se magától, szóval neked se ártana sürgősen êszbe kapni. Hányszor hallotta vajon otthon tőletek? A mama szájából se a káromkodás zavar, hanem az, hogy pont te vagy az "anyja"? Másét lehet, te meg szent vagy és sérthetetlen?
2016. ápr. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
92%
Ha anyosom lek....na, eljonnek tole azonnal, biztos nem ku....nam vissza, foleg nem a gyerek elott. Utalom ha mocskos szaja van valakinek, sajnos az en anyosomnak is az van, de azert ilyet meg nem mondott a jelenletemben.
2016. ápr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Hárpia és a tapló szó nem hinném hogy olyan mocskos mint az anyukázás... Érdekes mód a trágár szűrőn sem akadt fent! Nem vagyok szent de tőlünk a gyerek ilyeneket nem hall, nagyon ritka... Kedves mama tanítja neki és az unokatesók... Az okoskodó emberek ne kombináljanak.. A többieknek köszönöm
2016. ápr. 17. 13:33
 16/21 A kérdező kommentje:

Hárpia:félig ember félig madár szörny

Tapló: másokkal bunkó, viselkedni nem tudó ember.

Tehát nem káromkodtam bocsi...

2016. ápr. 17. 14:18
 17/21 anonim ***** válasza:
38%
Ja, hogy attól függ a káromkodás, hány jelentése van valaminek? Sértésnek szántad, ennyi. Hiába keresel ideológiát, pont olyan, mint kvaanyázni. És ezen nem változtat, hogy engedi egy szűrő vagy sem. Az, hogy a gyerek reflexből visszavágta, hogy a tiéd, nem igazán arra utal, hogy otthon nem találkozik ezzel. igen, találkozik vele máshol is, a te dolgod meg az lenne, hogy ne hagyd, de úgy tűnik, még büszke is vagy rá...
2016. ápr. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mire vagyok büszke? Rászólunk a gyerekre de te aztán nagyon ismerhetsz minket :D Mindegyis hülyének lehet magyarázni... Mama meg le lesz tiltva egy darabig hogy észbekapjon...
2016. ápr. 17. 15:05
 19/21 anonim ***** válasza:
26%

10-es, kb.annak írtam, aki nem tudja. Ha te tudod, akkor boldogan lépj tovább a kommenten. Köszi.

8-as

2016. ápr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
65%

"Anyós néha le "kva anyázza a gyerekemet"


Vagyis a te "foglalkozásodra" célozgat.

Végül is jobban ismer téged mint mi...

2016. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!