Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik a férjem,...

Jogosan haragszik a férjem, hogy én nem készítettem az ő anyjának is ajándékot anyák napjára? :o

Figyelt kérdés

Anyumnak mindig keszítek valami személyes ajit anyák napjára.


Tegnap keszült el, mutattam a férjemnek, és annyit böffentett rá, hogy és az én anyám?

Hát, mondom gondolom majd neki te intézed az anyáknapi ajit, mégis a te anyád...

De nem jól gondoltam, szerinte, mivel tudom hogy neki ilyen "szarokhoz" se kedve, se türelme, illett volna az ő anyjának is csinálnom valamit...



2016. ápr. 30. 09:11
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
91%

A férjed mindig ilyen bunkó?

Természetesen se nem illett volna, se nem kellett volna az ő édesanyjának is csinálni valamit! Ha magadtól szeretnél az más kérdés,de mert a férjed lusta... na ne.

2016. ápr. 30. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
11%

Hát egy kicsit igen, meg egy kicsit nem.


Alapvetően azt mondanám, hogy nem jogos, hiszen nem az én anyám, hanem az övé.. Ráadásul a stílus gusztustalan volt, amivel ezt az egészet közölte. (Ez vitathatatlan.)

Ugyanakkor én nagyon szeretem az anyósomat, apósomat, a párom pedig ilyenekben elég szerencsétlen ezért ünnepeknél mindig én rugdosom, hogy vett-e már ajándékot. Segítek neki kitalálni, hogy mi legyen és volt már, hogy én is vettem meg.

Ilyen értelemben, ha én készítek valamit, akkor biztos megkérdezem őt is, hogy mit tervezett anyák napjára, és ha nem is csinálnék még egyet, legalább piszkálnám, hogy intézzen virágot. Vagy ha szépen megkér, akkor csinálok az ő anyjának is.


Szóval ez elég felemás dolog.. A haragja ettől persze nem jogos, a stílusra pedig nincs mentség, de neked is eszedbe juthatott volna, mert ismered milyen a férjed az ünnepekkel.

2016. ápr. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
88%
Amíg nem voltatok együtt, nem köszöntötte fel az anyukáját? Vagy mindig az éppen aktuális nője csinált valamit az anyukájának?
2016. ápr. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
91%
Fogja magát és vesz egy cserepes rózsát a Lidlben 699-ért, mellesleg nagyon szépek, vettem én is. Ezért nem kellett volna bunkóznia.
2016. ápr. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
93%
Amúgy megdöbbentő, hogy az ide írók nők 80%-a pólyás babákhoz ment hozzá, akik képtelenek venni a saját anyjuknak egy csokor virágot és felköszönteni, és meg büszkén írják is, hogy ők emlékeztetik meg csinálják helyette. Te jó ég... a farkát azért megtalálja az ilyen férj az ágyban, vagy azt is te keresed elő neki?
2016. ápr. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
4%
#15 Azért mert valaki nem jó az ajándékozásban, máris pólyás baba? Csodálatos következtetés! Bravó!
2016. ápr. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%

16. ne legyél már primitív.


Az, hogy valaki nem jó az ajándékozásban azt jelenti nincs ötlete, nem kreatív.


Ha valakinek a saját családjában a szülinapokat nehezére esik beírni 1x a telefonjába, ami minden évben emlékezteti rá, az egy utolsó, lusta, elkényeztetett gyerek, nem férfi.

Plusz ha valaki arra nem hajlandó, hogy vegyen ajándékba egy csokor virágot vagy egy csomag bonbont.


Itt nem arról volt szó, hogy nem"jók" az ajándékozásban, hanem hogy mindenre a feleség emlékezteti őket, mindent a feleség intéz el, mert a férj képtelen rá. Na ez szerintem egy pólyás baba...

2016. ápr. 30. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
7%

Egyébként ami a férjemet illeti, ő korábban nem nagyon ajándékozott. Hol vett, hol nem, őt ez nem érdekli. Meg az sem, hogy ha valakit meglátogatunk, akkor vigyünk egy üveg bort/italt, amit szeretnek, vagy ha először megyünk babalátogatóba, akkor ne vigyünk semmit.

Szerinte ezek nem szükségesek. Szerintem meg igen, ezért rugdosom az ünnepekkor.

Nem vagyok amúgy a drága ajándékok híve, a testvéreimmel például a gyerekek születése óta egymásnak nem vszünk semmit Karácsonyra, csak iszunk, eszünk, kártyázunk egy jót..lényeg, hogy együtt vagyunk, de a szüleinknek még mindig intézünk valamit nagyobb dolgot közösen.


Illetve amíg vannak dolgok, amikre szüksége van a férjem szüleinek, dolgok amiknek igazán örülni tudnak, addig bizony viszünk nekik meglepit.


Szóval nem pólyás csecsemő, nem kell megkeresnek a farkát helyette, egyszerűen az ajándékozás nem érdekli.

#12 #16

2016. ápr. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
9%

És nem vagyok primitív, de kedves a feltételezés. :)

Mint írtam, nem érdekli. Telefonon mindig felköszönti őket, de nem ajándékozna, ha én nem piszkálnám miatta. :) Mert szerinte hülyeség.

2016. ápr. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem elég szánalmas, hogy a férjedet ennyire nem érdekli a saját családja, de a te bajod. Rugdosd csak, majd 30 év múlva ráunsz, hogy ekkora tahó.
2016. ápr. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!