Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Jogosan haragszik a férjem,...

Jogosan haragszik a férjem, hogy én nem készítettem az ő anyjának is ajándékot anyák napjára? :o

Figyelt kérdés

Anyumnak mindig keszítek valami személyes ajit anyák napjára.


Tegnap keszült el, mutattam a férjemnek, és annyit böffentett rá, hogy és az én anyám?

Hát, mondom gondolom majd neki te intézed az anyáknapi ajit, mégis a te anyád...

De nem jól gondoltam, szerinte, mivel tudom hogy neki ilyen "szarokhoz" se kedve, se türelme, illett volna az ő anyjának is csinálnom valamit...



2016. ápr. 30. 09:11
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem nem jogos ugyanis anyák napja van (lesz holnap), nem anyák és anyósok napja! A megemlékezésnek az a lényege, hogy mindenki a saját anyját köszönti, köszöni hogy megszülte/neveli/felnevelte. Nem arról szól hogy köszönöm egy anyukának hogy felnevelet egy gyereket, aki történetesen a párom lett. A megemlékezés a lényegét veszti el ha nem az készül és köszönt fel aki valóban nekem köszönheti az életét hanem valaki más!
2016. ápr. 30. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%

nem "minden anyák napja", hanem kinek-kinek a saját anyja... főleg azért bunkó a pasi, mert eddig, 7 év alatt ő intézte, most meg még azt is ki kellett volna találnod, hogy rád testálta ezt a kötelességét.


Ha saját édesanyja neki 'ilyen "szarokhoz" ' - ügy, hát az szomorú.

2016. ápr. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
6%
Biztos lepontoznak, de szerintem meg jogosan haragszik. Nálunk a két anya mindig egyforma ajándékot kap. Eszembe sem jutna, hogy csak a sajátomnak késszítsek bagy vegyek.
2016. ápr. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
1%

*kèszítsek

*vagy

2016. ápr. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk mindig en keszitem, veszem az ajándékokat..mert a ferjem elfelejti, nincs ideje kedve hozza...11 eve vagyunk ismerjük egymast, anyósom se sértődik meg ezen örül neki, hogy kap..,

Kiveve idén mert 2 hetes a kisebbikunk es iden ferjem intézte a virágokat-igaz a nagymamám kihagyta, de megkértem, hogy szerezzen neki is, o meg visszament ️


Nem veszekszik ilyesmin

2016. ápr. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
21%

Nekem az anyósom is a családom. Mindenki felköszönti az anyját? Hát nekem a nagymamám nem az anyám, de mindig felköszöntöm! Ugyanez vonatkozik anyósra is. Már egy család vagyunk és egy családként köszöntjük fel anyáinkat, nagymamáinkat.

Az hogy erre magadtól kellett volna és ilyen csúnyán leteremtett az nem volt jogos. Meg kellett volna előre kérnie, hogy ezúttal az ő anyjának is intézd te a dolgot, de ennyi. Ezen meg már nem kell megsértődni.


Érthető ha valaki szerint ez felháborító, de az úgy van vele, hogy ez mindenkinek a saját anyjáról szól.


Szerintem pedig nem. Hiszen én az anyámat elsőként felköszöntöm, sose felejteném el, de ugyanúgy a nagymamámról sem és az anyósomról sem feledkezek meg.

2016. ápr. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
87%
Én férfiként azt mondom, hogy egy igazi tirpák a férjed. Nincs ezen mit magyarázni. Egy életképtelen marha, aki a saját anyját is leszarja. Legalább tudod, hogy később mire számíthatsz tőle. Néhány kommentelővel együtt...
2016. ápr. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
84%
Ha én lennék a férfi anyja, nagyon szomorú lennék, hogy a fiam még ennyit sem képes megtenni értem.
2016. ápr. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
84%

Ha valaki úgy van vele, hogy az anyósának is készít, semmi baj. De akkor az az ő ajándéka legyen, ha csak ő foglalkozott vele. Az milyen már, hogu az egyik készít valamit, a másik meg csak vigyorog hozzá?


Itt nekem azzal van bajom, hogy az egyik ember leszarja a saját anyját, de a párjától elvárja, hogy gondoljon rá.

2016. ápr. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
24%

az én készulékemben biztos valami hiba van, én ugyan ugy adok anyosomnak is ajándékot, virágot..bármit, mint a saját anyámnak.

az anyosomra ugy tekintek, mintha a második édesanyám lenne, ezért ugyanugy jár neki mindenbol.

2016. ápr. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!