Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért "divat" az anyósnál/após...

Miért "divat" az anyósnál/apósnál élni?

Figyelt kérdés

Elég sok kérdést olvastam ezen az oldalon, amiben a nők arról panaszkodnak, hogy az anyósuk/apósuk milyen kibírhatalan. Közben vele laknak.

Számomra ez érthetetlen. Hogyan van valakinek annyi bőr a képén, hogy a másik nyakára költözik, esetleg ilyen körülmények közt szül gyereket.

Mi is esküvő elött állunk és nagyon kedvelem a leendő apósomat (a párom anyukája sajnos már nem él), de sosem költöznék vele össze.

Csak szerintem egészségtelenek ezek a helyzetek? Mi az oka ezeknek a kérdéseknek?


21L


2016. jún. 19. 00:34
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
84%
Sok embernek a választása, vagy anyós, vagy a híd alá. Anyóst szokták választani.
2016. jún. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Mert nincs pénzük, az alacsony jövedelem nem elég sem albérletre, sem egy hitel törlesztőrészletére. Az ország fele így él. Örülj, hogy ti megtehetitek, hogy külön költöztök!
2016. jún. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
78%
Érthetetlen, hogy a legutóbbi válaszolót lepontozták. Gyakorlatilag elmondta a megfejtést.
2016. jún. 19. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%

Olyanról esetleg nem hallodtál,hogy valakinek nincs pénze albérletre ,mert az mellett nem tud félre rakni sajátra,illetve kölcsönt sem akarnak felvenni amit lehet még a gyerekeik is nyögnének? Az ha valaki az após/anyósnál lakik mindenkinek a magán ügye..de az mellett könnyebb félre rakni..mert talán nem kérnek el 85-90-100 ezret+ rezsi ,és könnyebben félre rakják azt a pénzt stb..mintha albérletbe laknának!

Személy szerint én is költözhetnék a páromhoz aki a szüleivel él,de nekem kényelmesebb itthon a szüleimmel illetve bátyámmal..sőt nem tehetem meg,hogy a kevés pénzemből albérletet tartsak fent..és a párom sem!

Meg jegyzem nem 1 helyen dolgozom,mellette meg esti iskolába járok!

Örülj neki hogy neked nincsenek ilyen problémáid..de máséval sem kellene foglalkozni,és lenézni más embert!

2016. jún. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem divat kérdése, csak egy olyan országban laksz ahol nem nagyon van lóvé saját lakásra. Ha ilyen anyósnál élőknek lenne választásuk akkor gondolom hogy inkább saját lakásba mennének. Albérletre pedig nem érdemes költeni mert onnan bármikor kitehetnek na meg arra megy el a pénz sajátot pedig így esély sincs venni.
2016. jún. 19. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
92%
Ez nem divat kérdése,hanem pénz kérdés viszont az divat hogy panaszkodunk itt hogy szar az anyosnál lakni miközben nincs pénzem hitelt törleszteni ,vagy lakæst venni.
2016. jún. 19. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
65%

Azért,mert az anyós nem kér havi 100 ezret az albérletért.

Mióta csodás,nemzeti kormányunk van,az albérletÁrak az egekbe szöktek,mert akik jól jártak az egykulcsos adóval azok diktálják az albérlet árakat,mert ők még többet adnak érte,ha kell.

Így akik medián fizetést keresnek,nekik már nem éri meg albérletet fizetni...

2016. jún. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
82%

Nem kedvtelésből szoktak odaköltözni. Ha arra várna a gyerekszüléssel, hogy majd lesz saját lakás, akkor könnyen megeshet, hogy kifut az időből.

A szidalmazást viszont én sem értem, annyira nem lehet rossz ember az, aki megengedi, hogy nála lakjanak. Az én anyámnál még egy napot sem lehet ott aludni, nem hogy odaköltözni, mégsem irkálok ki róla kérdéseket.

2016. jún. 19. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
65%
Észre vettétek,hogy MINDENKI le van pontozva akinek más a véleménye mint a kérdezőnek?:D
2016. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
85%

Kedves" ha nincs pénzük kenyérre, egyenek kalácsot"-kérdező!

Fiatal vagy és bizonyos dolgokban tudatlan és tapasztalatlan. Ennyit szerettem volna mondani, a többit már előttem leírták.

2016. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!