Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom leépítettem a hülye...

Anyósom leépítettem a hülye tanácsaival, de most a férjem traktálja, aki hisz neki. Emiatt vesszünk össze? :- (

Figyelt kérdés
Végre nem áll minden nap az ajtóban és tömné a 4 hósom krémtúróval, de most meg a férjemnek sír, hogy én mit csinálok rosszul. Ő meg készpénznek vesz mindent, ma kioktatott, hogy azonnal kezdjek a gyereknek tejpépet adni és ne összevissza szoptassam, 4 óránként kell és ha akkor nem fogadja el így járt, meg kell várni újabb 4 órát, ha éhes éhes, majd megtanulja a rendszert. Neki próbálnék így kaját adni... :@ Épp nála volt a gyerek, sírt de nem akarta odaadni mert látta, hogy 2 órája szoptattam. Ezen nagyon kiakadtam, azóta hozzám se szólt. :-(

2016. jún. 28. 22:12
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
97%

Rakj lakatot a hűtőre és közöld, hogy csak fél naponta ehet...

amúgy meg fogd a gyereket és költözz haza anyádékhoz egy hétre, akkor majd észhez tér!

2016. jún. 28. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
93%
Mit akar tervezni, nem is értem...Az a baba nem fog örökké szopni, majd egy év múlva tervezhet, addig meg csak kibírja. Ha ilyen minimális alkalmazkodásra nem képes, akkor bocs, de éretlen még arra, hogy apa legyen.
2016. jún. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
81%
Anyósnak megmondod, hogy már nem az a divat, mint ami anno volt. Férjednek úgyszintén. Meg kell, hogy értse, gondolom valami miatt összeházasodtatok, tehát nem lehet egy s.eggfej.
2016. jún. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 Snorri ***** válasza:
99%
Ha üvölt a gyerek az éhségtől, akkor sem lehet vele tervezni, nem? Amúgy hétvégén süsd meg a kedvencét, és akkor kínáld, amikor tuti tele van. Ha később kér, akkor mond meg, hogy holnap ugyanekkor, mert ez lesz az új rendszer.:-)
2016. jún. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

Mondd meg a férjednek, hogy manapság már nem ilyen barbár módon megy a gyerek "nevelés". 4 hónapos kisbabát nem lehet órákig éheztetni, csak mert kitalálta, hogy ez a "rendszer". Főleg úgy, hogy nem is ő szoptat, szóval fogja be a lepénylesőjét a drágalátos mindentudó anyucikájával együtt! :@


Amúgy igen, jól írják:

- lépj le az éhségtől ordító gyerek mellől, hogy majd akkor ő csitítgassa

- rakj zárat a hűtőre azzal, hogy csak félnaponta ehet, és ha akkor nem kell neki, így járt, ha éhes éhes (ilysn kicsi babának amúgy 2-3 óránként kell ennie, sőt sűrűbben is, ha úgy kívànja, hisz az első 1 évben kb. 30 cm-t nő és meg3xozódik a testsúlya, amihez kell az étel, szóval pont nem ezekben a kritikus hónapokban kéne eljátszani, hogy ki a "nagyfőnök")

2016. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
92%
Majd írd meg, mi volt.
2016. jún. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
97%

Jezusom. Ezen teljesen kiakadtam. Nem adta oda neked a gyereket amikor az éhesen sirdogalt?! Anyám...

En az éhesen üvöltő gyereket képtelen lennek másra hagyni, hogy az vigasztalja. Szívem szakadna meg. Beszéljetek ezt meg. Hülye anyósok mindent jobban tudnak (tisztelet a kivételnek)...

2016. jún. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 acelsziv ***** válasza:
95%
Anyósod egy maradi ökör. De a férjed sem érhet sokat ha inkább hallgat rá, mint rád.
2016. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
61%
Ne haragudj, de gyermekvállalás előtt nem ultetek le megbeszélni, hogy kinek mi az elképzelése etetés, nevelés, programok, stb terén, mennyire vonjuk bele az ősöket, stb?
2016. jún. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
91%

19-es, az normális, hogy a nevelést megbeszélik, de az etetést? Azt sem tudják, még milyen babát dob nekik a gép, és a szoptatáson gondolkozzanak? Szerintem ez az egyetlen alkalom, amikor a normális férfi reakció a vállhúzogatás.


- Na és, szívem, ha lesz egyszer gyerekünk, mikor fogjuk etetni?

2016. jún. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!