Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Anyósom leépítettem a hülye...

Anyósom leépítettem a hülye tanácsaival, de most a férjem traktálja, aki hisz neki. Emiatt vesszünk össze? :- (

Figyelt kérdés
Végre nem áll minden nap az ajtóban és tömné a 4 hósom krémtúróval, de most meg a férjemnek sír, hogy én mit csinálok rosszul. Ő meg készpénznek vesz mindent, ma kioktatott, hogy azonnal kezdjek a gyereknek tejpépet adni és ne összevissza szoptassam, 4 óránként kell és ha akkor nem fogadja el így járt, meg kell várni újabb 4 órát, ha éhes éhes, majd megtanulja a rendszert. Neki próbálnék így kaját adni... :@ Épp nála volt a gyerek, sírt de nem akarta odaadni mert látta, hogy 2 órája szoptattam. Ezen nagyon kiakadtam, azóta hozzám se szólt. :-(

2016. jún. 28. 22:12
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

#30

"így nem lehet élni, a gyerek van értünk, nem fordítva,"


Lyuly. Ezt pontosan hogy kell értelmezni? Egy hathónapos csecsemő milyen minőségben van a szüleiért?

2016. jún. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 Joza válasza:
100%
31: mindez a férjem véleménye. Örüljöün a gyermek, hogy él, a család nem fog hozzá alkalmazkodni, lásd etetés, alvás. Nálunk ez úgy oldódott meg, hogy felvettem a kesztyűt, vállaltam a konfrontációt. Megmutattam az álomnaplót és a szopinaplót (a mai napig vezetem, mert változnak a baba igényei) és ez alapján 15 perces eltéréssel tudom, hogy mi következik. A férjem ezt látva hitelesnek tart, mert jól ismerem a gyermeket. A kérdező helyében "összevesznék". Én vagyok az anyja, úgy lesz, ahogy én mondom alapon.
2016. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
90%

Nem értem, miért mentetek hozzá ilyen férfihez. Én egy hatalmas serpenyővel vágnám feljbe azt, aki éheztetni akarja a gyerekemet. Legyen az az apja, a nagyanyja, vagy akár az isten is. Legyetek már annyira temperamentumosak, hogy a gyereketeket megvédjétek legalább.

Nekem anyósom ezt egyetlen egyszer próbálta ki, amikor a nagyszüleimnél voltunk együtt vacsorázni. A nagyanyám egy igazi, belevaló olasz anyuka, aki szereti a nadrágot hordani. Amikor a férjem anyja elkezdte, hogy hülyeség a gyereket akkor etetni, amikor éhesek (ekkor voltak az ikrek 4 hetesek), mert a fejünkre nőnek és "h*lyét csinálnak belőlünk". Nagyanyám úgy kiosztotta, hogy anyósom azóta is vigyázzba áll elötte szinte.

2016. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
88%

#32

Én is leoltanék bárkit, aki abba akar beleszólni, ami az én dolgom. Még csak összeveszni se kell, csak megmondani, hogy "majd én tudom".

2016. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
100%
Hat, mondjuk az orvos es a vedono 3 órája is hülyeség. Igény szerint. En is igy szoptatok. Az en babám 2 honapos, de eleg jol el szoktam találni, hogy mennyire kell megetetni indulás elott.
2016. júl. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
76%

"Nem értem, miért mentetek hozzá ilyen férfihez."

Olyan buta válaszok ezek.... arra még nem gondoltál, hogy az kicsivel korábban volt, ez meg most van?

2016. júl. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
0%

#36: na ez egy jó válasz.

Pont ezért eleve orbitális baromság házasodni.

2016. júl. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
19%
Mi az a 4 hós? Kutya?
2016. szept. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:

Màr elöre félek én is a kedves nagymamàktól pedig még van 3 hónapom hàtra.

Nekem férjem eddig mndenben mellettem àllt és igy könnyü szembeszàllni a hülyékkel,itt nem az anyóssal kellene vitatkozni hanem a férjeddel szövetkezni,nàlunk ezt vàlt be.

2016. szept. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 acelsziv ***** válasza:
100%
39: Ehhez az kéne, hogy a töketlen kisfiú végre tököket növesszen és felállva anyuci szoknyájáról kiálljon a CSALÁDJA mellett.
2016. szept. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!