Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miért kell még most is ezt...

Miért kell még most is ezt csinálni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Nem lesz rövid a mondandóm, ezt előre leszögezem.

Még Szegeden az egyetemen összejöttem egy lánnyal most vagyunk együtt ~4 éve. Imádom a páromat ő tavaly végzett az egyetemen én már 2 éve. Az egyetlen probléma a drága szüleivel van. Páromnak régen volt egy komoly kapcsolata Gyulával(nevezzük azt a kis sz**t így a továbbiakban) egész középiskolában és az egyetem első évében utána véget ért Párom részéről. Elvégeztem az egyetemet aztán hazaköltöztem(egy külön lakrészbe mivel nagy a telek és az is van rajta) és munkába álltam mivel apa elintézte, hogy bejussak egy állásinterjúra. Sikerült is nagyon jó a munka egy mezőgazdasághoz köthető cégnél vagyok arányaiban jó fizetéssel. Aztán ide költözött barátnőm is és szereztem neki munkát egy vállalkozásnál. Viszont az ő szülei a Gyula kultusz hívői mert Gyula így, bezzeg a Gyula és akkor a Gyula, jó volt az Gyula. Volt olyan mikor lementünk hozzájuk egy nagyobb faluban laknak éppen nem város. Aztán olyan Gyula magasztalást kaptunk a reggeli "úri" kávénkhoz(levittem a kapszulás kávéfőzőt mert nem bírom meginni azt a kávét amit ők isznak), hogy közel volt azaz agyvérzés. Mert ugye tudjátok ti is, hogy a Gyuszika hentes és 180 ezret is megkeres egy hónapban, most vett új autót ami egy igazi fekete BMW(aha egy 525tds volt vagy 600.000), nyaralni is külföldre jár(persze Horvátba busszal), szülei is milyen jó emberek 1000 éve ismerik őket.... Nem igazán zavart, ez van ők a Gyusziba szerelmesek én meg a lányukba ő meg belém. Mikor lementünk múltkor megmutatni a kocsit amit vettünk egy Volkswagen Touareg(2012-es)-et persze szép is jó is viszont nem egy BMW hahahahaaa. Meg a Gyuszika 180 ezre ugye több mint az én rongyos fizetésem(havi 2x-3x annyi mint neki viszont akkor biztos kevesebb). Folyton én vagyok ócsárolva az a kis patkány meg sztárolva. Ezt miért csinálják? Azt értem, hogy ők a Gyuszit szeretnék a lányuknak azt egyáltalán nem , hogy miért. Szeretjük egymást párommal jobban is keresek annál a görcsnél nem iszok, nem cigizek. Nem értem miért kell marni. Múltkor is lent voltunk egy pokoli hetet és én meg ugye ki ültem az úri kávéval meg azzal az Ilaptop-pal(Hát igen az Asus ROG-ot is biztos az alma gyártja) a teraszra pózolni a falunak milyen csicska vagyok már, hogy beakarom fejezni azt a mocskos prezentációmat. Komolyan miért csinálják? Mit tegyek hogy befejezzék?



2016. júl. 10. 21:51
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
28%

29-es választ küldonek igaza van, anyuek is anyosomek is borzalmas kávét isznak de sose vittem meg kapszulas kávéfozot hozzájuk, vettunk ajándékba ...,

️ Mert jobban keressünk mindkettőnk családjánál,



Az írásos alapján en Gyula parti lettem

2016. júl. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
59%

Ember, ilyen rettentően ellenszenves, gusztustalan stílust már rég láttam. Tedd meg, kérlek, hogy felolvasod hangosan ezt a kérdést saját magadnak (külön nyomatékosítva a kapszulás kávés részt meg a vw touareget lol), utána gondolkozz el, miért nem kedvelnek anyósjelöltedék. És miért inkább Gyulát bírják.


Szóval hogy mit csinálj? NE NÉZZ LE EGYSZERŰ EMBEREKET, TE BEKÉPZELT MAJOM!

2016. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
88%
ilaptop. Ájdehülyevagy.
2016. júl. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
67%

Apu haverjanak nem volt egy tiszteseges lanya akivel osszejohettel volna?

Tudod suba a subaval guba a gubaval..Ez apunak meg kellett volna tanitania neked es akkor nem irnal ki ilyen kerdest ma

2016. júl. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
74%

Mit tehetsz?? Diplomàshoz méltóan megtanúlsz kúltúràltan beszélni a Gyulàról. Mert ha ilyen önmagad lejàratva nagyképű vagy amikor a nagysàgàékhoz mész, akkor ne is csodàlkozz. Mondjuk se itt se ott nem dicsekednék honnan van az àllàsod, természetes, hogy elindìtottak szüleid egy pàlyán de nem muszàj mindebkinek tudnia. Kapszulàs kàvéfőzös hisztiddel se teszel jót magadnak, meg hogy szabadsàgod alatt is projektezel

Na de gondolj bele a Gyula ki a szemükben: megitta a kàvét amit ők, ha ki henteskedte magàt ha akar maszekba vàg disznót ... ha nem akkor a csalàdjàval, màr ha van, tud lenni, nem püföli a laptopot (aminek a tipusàtól nem kíméltél minket). Mivel nem nagy település gondolom a Gynek van anyja , kb anyósod kaliberü aki reklàmozza a fiàt. Lényegében azt mondom ne hentes módjàra viselkedj hanem diplomàsként, elegànsan múld felül a Gyulàt.

2016. júl. 14. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 acelsziv ***** válasza:
62%

35: Szerinted mire való az egész cirkusz amit leművel? Kapszulás kávéval fellengzősen és persze látványosan kiül a teraszra basztatni a laptopját, hogy mutassa, milyen gazdag és fontos ember.

Tudod kérdező: A kérdésed jót tesz a diétámnak. Mert akárhányszor elolvasom felfordul a gyomrom tőled és egy étkezés máris kimaradt.

Azok az emberek szoktak ennyire szidni másokat, akik:

1: félnek az illetőtől és -lehetőleg jó messziről - acsarkodva próbálják az illetőt kisebbíteni. Főleg a maguk számára, hátha attól nem lesz olyan félelmetes.

2: érzik/tudják, hogy az illető egyáltalán nem kevesebb, sőt talán több is, mint ők maguk és ezért csapnak olyan ocsmány rikácsolást, mint egy csorda pávián.


Te is pontosan ezt teszed. Mivel emberileg egy nulla vagy ezért próbálsz a tollaidat felborzolva páváskodni. Esetedben, mintha egy üres benzines hordó lenne kipingálva és feldíszítve ha érted a hasonlatot.

Lehet, hogy ez a Gyula nem keres annyit, mint te de emberileg valószínűleg olimposzi magasságokban jár hozzád képest. És ezt a párod szülei is tudják/érzik.

Neked egy olyan nőstény kell - mert nőt nem mondok arra a fajtára - aki emberileg olyan üres mint te és csak a pénzed kell neki. Bár, ha a barátnőd melletted van akkor megtaláltad.

2016. júl. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!