Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Miert kell megemlíteni, ha...

Miert kell megemlíteni, ha mar egy hétig nem mentünk hozzájuk?

Figyelt kérdés

Szerintetek illik olyat felemlegetni a szülőknek, hogy miert nem mentünk meglátogatni őket? Ha egy hétig mar nem megyunk, felemlegetik, hogy miert nem mentünk foleg a párom. Igaz kozel lakunk hozzájuk de van dolgunk es nem csak annyi, hogy hozzájuk menjunk. Szabad ilyet egy szülőnek? Az én szuleim mindig azt mondtak, ha lesz időnk es kedvünk, majd megyunk, ebből Nehogy problemat csináljunk. Emiatt mar nem is nagyon szeretek menni a párom szüleihez.


26 N



2016. aug. 5. 15:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Biztos hianyoztok nekik, orulj neki
2016. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne illene? Ebben semmi illetlen sincs, és szabad is, csak legfeljebb értelmetlen dolog.


Ha meg nem tetszik nektek, akkor a párod rendezze le velük, hoyg nektek megvan a magánéletetek, felnöttek vagytok, és akkor mentek, ha van idötök és kedvetek.

2016. aug. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Anyósom 1 napért is reklamál, volt hogy egy nap kétszer is átmentünk. Ha nem megyünk, akkor meg ő jön este, kb 15 percre lakik.

Viszonylag jóban vagyunk de elég fárasztó, beszólni se akarok neki, bár ott szakadt a cérna amikor 1 hétre utaztam anyukámhoz babával és ki volt akadva, hogy meddig nem látja az unokáját, ne menjek ilyen sokáig vagy ne vigyem. A féléves szoptatott babám! Nemtom komolyan gondolta-e.


Anyukám egyébként is havonta látja 1-2 napot, amikor itt volt éppen drága anyós nyilván sérelmezte, hogy nem mentünk hozzá, jött és vette volna el anyámtól a gyereket. Mert neki is nagyon hiányzik. 24 óra után. Anyám meg 24 napja látta.

2016. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
Hiányoztok nekik. Ennyi.
2016. aug. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%
Örülj neki, hogy hiányoztok a szülőknek, komolyan ennyi eszed van, hogy ilyeneken kiakadsz? Mért ne szabadna megemlíteniük...uramisten ezek a kérdések...
2016. aug. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Tiszteletben kell tartani hogy saját életetetek van, felnőttek vagytok. A te szüleid látják jól. Ha a párod szeretne menni akkor menjen, természetesen látogathatja a szüleit amilyen gyakran csak akarja. De ne kötelezzenek téged is hogy menj.
2016. aug. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy hiányoztok, unatkoznak, mint a szar. Azért vállaltak gyereket, hogy ne unatkozzanak, amíg jön a halál.
2016. aug. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
66%
Szerintem ez nem normális.Már mint hogy a párod huszon valahány éves és az anyja a kicsi fiaként tekint rá.Magyarázd el te nekik szépen hogy van más dolgotok is.Anyósomék is ilyenek voltak 1 héten 2-3 ha nem mentük már kérdöre vontak hol voltunk,micsinátunk.Kérdem én:MI KÖZÜK???!!.De én meg mondtam nekik van más dolgunk is.Igaz vitáztunk rajta sokat de megunta :)
2016. aug. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%
# 7, én bejárom a Világot, más gyereket csinál, majd a nyakára jár a gyereke feleségének/férjének. :D Kinek mi a szórakozás.
2016. aug. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 omba ***** válasza:

Gáz. Ezek szerint nehezen fogadják el, hogy a fiuk egy másik családfője lett. Vagy nagyon unatkoznak, üres az életük.

Van felnőtt gyerekem, szeretem, hiányzik is sokszor, de nem teszek ezért szemrehányást.

És semmi kétségem, hogy ők is szeretnek - csak hát van életük.


A nagybátyám volt ilyen, hogy ha találkoztunk az első bő félórában ezért cseszegetett, hogy de rég voltam.

Így, ha kimarad egy kis időszak, akkor meg már nem volt kedvem menni, ezért a következő találkoznál megint...

2016. aug. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!