Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fizetni valakinek, hogy részt...

Fizetni valakinek, hogy részt vegyen egy vadidegen temetésén?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába kellett volna írnom. Ez állt a legközelebb a kérdésemhez, szóval:

A feleségem apja meghalt, és rajta kívül mindenki utálta, de tényleg. Rajtunk kívül 100% hogy semelyik más rokon vagy "barát" nem jön el, ami miatt félek a párom összetörik. Mennyire lenne jogszerű, erkölcsös távolabbi ismerősöknek, vadidegeneknek fizetni, hogy vegyenek részt rajta, mint "apuci régi ismerőse"?



2016. aug. 9. 03:58
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Amikor az én anyám meghalt, rengetegen voltak a temetésén, pedig a kora és a hosszú betegsége miatt már nemigen voltak barátai ismerősei, saját ágán rokonai.

Akik ott voltak azok 90%-ban az én és a húgom barátai munkatársai, szomszédai voltak, irántunk érzett együttérzésből.

2016. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!