Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » "Anyós" felajánlotta, hogy...

"Anyós" felajánlotta, hogy költözzem a lakásába, ahelyett hogy albérletre költenénk. Elfogadjuk?

Figyelt kérdés

Apósom nagyon régen meghalt, anyósom kb 8 évig gyászolta, 3 éve van egy komoly kapcsolata.

Azt mondta, ha össze szeretnénk költözni, költözzem én hozzájuk, ő meg elköltözik a párjához.

Így "csak" a rezsire meg a kajára kellene költenünk.

Ha viszont albérletbe mennénk, akkor az albérleti díj is megterhelné a pénztárcánkat havonta.


Lakást nem szeretnék venni, mert már van, nagymamám él benne.

Szerintetek?


2016. aug. 19. 11:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
Miért ne? Ha Anyós normális és nem fog odajárni állandóan vagy felpofázni, hogy az ő lakásában laktok, akkor miért ne? Senki sem ellensége a saját pénztárcájának.
2016. aug. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
5%
Fuss! Menekülj!
2016. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
69%
mázlista vagy :) fogadd el.még ideiglenesen is szuper hisz addig se fizettek és nem is lakik veletek.nekem aranytündér anyosom volt ezért belementem hogy hozzáköltözzünk albérletből,de mikor vele laktunk mintha kicserlték volna,mindenért piszkált és összehordott,csak drágább albérletbe tudtunk elköltözni mert el is zavart.azóta csak siratjuk az olcsobatt.és most megint egy tündér.szinte átverés.ugyhogy nektek jó lesz fogadjátok csak el.
2016. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Félek attól, hogy a későbbiekben az orrom/orrunk alá lesz dörgölve, hogy "bezzeg én ingyen odaadtam a lakásomat".


Anyósom nagyon kedves és aranyos, de ki tudja mi lenne a jövőben.

Akkor költöznénk csak ki a lakásból, ha nagymamám meghalt. (Tudom ez csúnyán hangzik, de 86 éves, és sajnos nem él örökké ő sem)

2016. aug. 19. 11:33
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Mi nem tudhatjuk, hogy milyen az anyósod. Sok szülő vesz a gyerekének lakást és nem hozza fel, hogy milyen áldozat ez a részéről..
2016. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%

Ne tegyétek.

Nekünk anyósom mondta h költözzünk a házába mert ö elköltözik a szüleihez mert gondoskodni kell róluk.

Állandóan a nyakunkra járt,kritizált h fél centivel nagyobb a fü mint ahogy ö szokta és uristen 3 hajszálat lát a padlón.

Pokol lett az élet párom ugy összeveszett vele ezek miatt h 4 hónapja nem találkoztunk vele.

Azóta vettünk házat szerencsére édesapám tudott segiteni és nemsokára elköltözünk de utána megmondom neki h kösz a lakhatást de kb többet látni se akarjuk.

2016. aug. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom a te anyósod milyen az enyém is addig volt tündér még nem laktam vele vagy a házában,elvárta volna kb h a seggét is kinyaljam és hogy minden szabadidöm neki szenteljek,hálás voltam neki de igy hogy nem szivböl adta hanem azért h zsarolhasson minket vele igy inkább ne is mentünk volna bele.
2016. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
94%
Ha normális a viszony, én beköltöznék. Inkább, mint egy idegennek dobáljam ki a pénzem, miközben van más lehetőség.
2016. aug. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
jajajaj Anyós. x hónap/év múlva.... újabb gonosz anyós kérdés gyk.
2016. aug. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
3%
Miert te gondozod a nagyanyad? Nincs mas unokaja? Rakd be idosek otthonaba oszt cso.
2016. aug. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!