Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Fiús anyósok, miért?

Fiús anyósok, miért?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek, de én fiús anyukákat szeretnék kérdezni, megérteni azt, hogy miért nem veszitek észre, hogy már nem ti vagytok az elsők és miért kell addig elmenni, hogy megutáljanak titeket, aztán ráfogni mindent a másikra? Jelzem mégegyszer, tisztelet a kivételnek, mert VAN ilyen! Saját tapasztalat! Nem lehetne békében élni, egymás mellett?

Ha két ember igazán szereti egymást, úgysem tudtok ellene semmit sem tenni, csak azt, hogy nem lesz unokátok, mert az ember elmenekül az ország másik végébe és ezt is ránk fogjátok, hogy eltiltjuk!


2016. szept. 4. 18:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
60%

miért nem veszitek észre, hogy már nem ti vagytok az elsők


Nem vagyok fiús anyuka.

De sose akartam, hogy a férjemnek első legyen. Van az anyja és vagyok én. Egymás mellett.

2016. szept. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%

Mi a búbánatért kell a gyakorin vergődni egy olyan kérdéssel, amit személyesen, az érintettel kéne megbeszélni?

Mi a francért házasodik és szaporodik egy olyan nő, aki képtelen kiállni még magáért is, és óvodásszintű hisztivel+fenyegetőzéssel (:D) intézi el a problémáit?


Basszus, a születési anyakönyvi kivonat nem birtoklevél, de a házassági sem az. Talán ezt kéne első körben felfogni.

2016. szept. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%

Én sem vagyok fiús anyuka, de te ezek szerint egy feleség vagy, aki ki nem állhatja az anyósát, de nem vele beszéli meg a problémákat, hanem elkezd általánosítva, dühöngve hisztizni olyanoknak, akiknek semmi közük hozzá.

Ez óvoda szint. Ha problémád van anyósoddal és tanácsokat vársz, akkor írj konkrétumokat.

2016. szept. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
A másik fél édesanyja vagyok. Nem dühöngő hisztis feleség, csak egy anya, akinek a lányát elűzték.
2016. szept. 4. 19:05
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Akkor is írj konkrétumokat, amennyiben tanácsot vagy véleményt vársz, mert ez így hiszti és általánosítás.

Persze lehet, hogy kapsz néhány hasonló anyósszidó kommentet, ami minden bizonnyal jól fog esni, de mást biztos nem. Persze ha csak ez kell, akkor várj türelmesen, valószínűleg lesz ilyen.

2016. szept. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
30%
Elűzni csak azt lehet, aki hagyja magát. Vagy akit hagy a párja. Koránt sem biztos, hogy az anyós a hibás, de neked is könnyebb őt hibáztatni, mint a saját gyerekedet.
2016. szept. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
70%

Ne haragudj, de hogyan űzték el a lányodat, seprűvel? Miért gondolod, hogy kizárólag a nászod miatt költöztek messzire? Egy ilyen döntés, pláne, ha közösen, a férjével egyetértésben hozták, elég nagy horderejű, ha gyereket is akarnak, nem mindegy, van-e a közelben nagymama, aki be tud segíteni, egy kis piszkálódás a mama részéről nem indokolja. Sokkal inkább egzisztenciális okokból költöznek a fiatalok, több és jobb munkalehetőség miatt például.

Az én húgom is bő 200 km-re ment tőlünk, mert a férje ott kapott vezető állást, neki is kiemelt jövedelmet kínáltak, anyámnak mégse jutott eszébe a nászát okolni, pedig nem csípik egymást.

2016. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
16%
Bagoly mondja verébnek. Neked nem az anyósod, mégis bele akarsz itt ugatni a dolgaiba.
2016. szept. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
11%
És mi van, ha miattad "menekültek el"? :)
2016. szept. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Andizsuzsi ***** válasza:
77%

Én fiús anya vagyok, és megtapasztaltam amiről írsz. Az én anyósom is úgy gondolta, hogy elvettem tőle a fiát, és a helyzet az unokák születésével csak romlott.

Azóta a gyerekeim felnőttek és én nagyon igyekszem nem olyan lenni, mint ő volt.

2016. szept. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!